Beş yıldızlı otelden önemli açıklama: 2020 sonuna kadar kapılarını açmayacağını duyurdu!

İstanbul’un beş yıldızlı otellerinden Grand Tarabya Oteli, 2020 sezonuyla ilgili açıklama yaptı. Otel, 2020 yılı sonuna kadar kapılarını açmayacağını duyurdu.

İstanbul otelciliğinin önemli markalarından biri olan Grand Tarabya Oteli tarafından, 2020 yılı sonuna kadar kapılarını açmayacağı, rezervasyon ve misafir kabulünün durdurulduğu yönünde yapılan açıklamada şöyle denildi:

”İdari önlemlerin ne zaman sonlandırılacağı belirsiz ya da salgının tekrar etme riski halinde yeniden tedbir uygulanması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olmasına göre hizmet kalitesinde standartlarımızın altına düşmemek ve misafirlerimizi de öngöremeyeceğimiz nedenlerle ileride zor duruma düşürmemek için faaliyetlerimize yıl sonuna kadar ara verdiğimizi, bu süreçte otelin renovasyon projesinin hayata geçirileceğini, rezervasyon taleplerinizi maalesef kabul edemeyeceğimizi ve sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla geçirilecek dönüşümümüzden sonra ileriki dönemlerde sağlıklı günlerde yeniden birlikte olmayı dileriz. Açılma tarihimiz kesinleştiğinde alacağımız bütün tedbirleri sizlerle paylaşacağız”

Sosyal Medya'da Paylaşın