Benzersiz Tatlar Ülkesi Fırınya’dan Lezzet Şöleni

Mahalle fırıncılığının güven ve samimiyetini modern bir anlayışla harmanlayarak, fırın-kafe (bakery-cafe) konsepti ile günümüze taşıyan Fırınya; yenilikçi tarifleri, fırından yeni çıkan nefis ürünleri ve benzersiz tatları ile misafirlerine tam bir lezzet şöleni yaşatıyor. “Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla yola çıkan ve günün her saatinde lezzet dolu anlar yaşatan marka, özenle hazırladığı ürünleriyle damaklarda unutulmaz izler bırakıyor.

Her biri birbirinden özel lezzetleri şık bir konseptle lezzet severler ile buluşturan Fırınya; Nişantaşı, Gayrettepe, Küçükyalı, Acıbadem ve Kozyatağı şubeleriyle hizmet veriyor. Yıl sonuna kadar 20 şubeye ulaşmayı hedefleyen marka, ekşi mayalı ekmekleri, artizan sandviçleri, doyurucu ve lezzetli ekmek üstleri, fırından sıcak çıkan ve %100 tereyağlı kruvasanları ve imza lezzetleriyle Türkiye’de fırın –kafe konseptinde yeni bir hikaye yazmaya hazırlanıyor.

Geçmişten bugüne insanın içini ısıtan mahalle fırıncılığının sıcaklığını modern ve nitelikli dokunuşlarla bambaşka bir boyuta taşıyan Fırınya, yeni nesil fırın-kafe (bakery-cafe) konseptiyle fark yaratıyor. Güçlü know how’u, yüksek üretim ve hizmet kalitesi, lezzetli ve ulaşılabilir ürünleriyle kısa sürede adından söz ettiren marka, dinamik ve yenilikçi tarzıyla da dikkat çekiyor. Fırınya ustaları tarafından özenle hazırlanan ürünleri, konforlu ve sosyal bir atmosferde tüketme imkanı yaratan Fırınya; benzersiz tatları keşfederken kahve eşliğinde keyifli vakit geçirmeye de olanak sunuyor. Marka; kalitede alışkanlık ve fark yaratan yenilikçi ürünleri, fırından yeni çıkan üzerinde dumanı tüten lezzetleri ve özel menüsü ile günün her saatinde lezzet şöleni yaşatıyor.

Günün her saati lezzetli molalar…
Bir buğday hikayesi yazarak Türkiye’yi fırın-kafe kültürü ile tanıştıran Fırınya, mahalle fırıncılığını yepyeni bir konseptle bir araya getiriyor. Tamamı ekşi mayalı ekmekleri, özel reçeteli imza lezzetleri, artizan sandviçleri, doyurucu ve lezzetli ekmek üstleri, fırından sıcak çıkan ve %100 tereyağlı kruvasanları benzersiz lezzetleri arasında yerini alıyor. Kruvasan arası olarak hazırlanan avokadolu&yumurtalı, çilekli&muzlu&çikolatalı ve hindi fümeli&kaşarlı sandviçleri ise yenilikçi ve tam bir lezzet şöleni… Fırından sıcak ve tazecik çıkan unlu mamüllerle dolu fırın sepetiyle zenginleştirilmiş serpme kahvaltı ise güne mutlu bir başlangıç için göz kırpıyor. Salatalar, vegan seçenekler, tatlılar, kahve ve bitki çayları günün her saati misafirlerini keyifle buluşturuyor. Fırınya, misafirlerini benzersiz tatlarla tanıştırmak için yepyeni bir ülkede keşfe çıkarırken; her damak tadına ve ihtiyaca uygun olarak özenle hazırladığı ürünleriyle misafirlerini keyifli bir atmosferde ağırlıyor.

Her damak tadına uygun yenilikçi tarifler Fırınya’da
“Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla tıpkı bir ülke gibi bayrağı, haritası, manifestosu ve forması olan Fırınya, sıra dışı konseptiyle dikkat çekiyor. Tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştırmak için yepyeni bir

ülkede keşfe çıkaran marka; her damak tadına ve ihtiyaca uygun olarak özenle hazırladığı ürünlerini tüketicilere sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın