Antalya Akra Hotel’de Yıldızların Altında Bir Lezzet Deneyimi: Asmani Restoran

Antalya’nın eşsiz manzarası, birbirinden lezzetli yemekleri ve sıcak atmosferiyle Antalya Akra Hotel’s bünyesinde yer alan Asmani Restoran; misafirlerini yıldızların altında unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Türk ve Dünya mutfağından lezzetler sunan Asmani Restoran; unutulmaz bir gastronomi deneyiminin sözünü veriyor. Misafirlerine yalnızca lezzetli bir yemek değil, aynı zamanda bir gastronomi deneyimi sunmayı amaçlayan Asmani Restoran; değişik lezzetler deneyebileceğiniz, şık sunumun ve enfes manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir adres haline geliyor.

Ayrıca, özellikle son yılların en popüler mutfaklarından biri haline gelen Japon mutfağının öne çıkan lezzetlerinden birisi olan sushi’yi de Asmani şeflerinin maharetli ellerinden
deneyimleyebilirsiniz.

Her zaman taze ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı, ister arkadaşlarınızla isterseniz özel gün kutlamalarınızda veya günün stresinden uzaklaşmak için yıldızlarla sofranızı paylaşacağınız Asmani Restoran’ı ziyaret etmeden Antalya’dan ayrılmayın. Asmani Restoranı her gün saat 16:00 ile 24:00 arası ziyaret edebilir, birbirinden lezzetli yemeklerin ve Akdeniz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın