Ağırlama sektörünün geleceğini ele alan II. FSUMMIT tüm hızıyla sürüyor

Gastronomi turizmi ve ağırlama sektörüne katkı sağlamak amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, ilk günüyle Antalya’ya damgasını vurdu.
Birçok kurum ve kuruluşun desteklediği, Pınar ve Unilever Food Solutions (UFS)’in ise ana sponsoru olduğu II. FSUMMIT, ziyaretçi akınına uğradığı ilk gününü geride bıraktı. STK’ların geleceğe adaptasyonları, gelecek nesil için planları, gelecekte otel kültürlerinde nelerin değişeceği, Z jenerasyonunun tatil anlayışı ve otellerden beklentileri, gastronominin gelecekteki trendleri ve uluslararası gastronomi yarışmalarının ülkelere etkisi gibi önemli birçok başlığın ele alındığı II. FSUMMIT, gastronomi dünyasının gündemini belirledi.

Zirvenin ilk gününde, Vedat Başaran, Osman Ayık, Tolga Atalay, Önder Köse, Cihan Çetinkaya ve Gökmen Sözen gibi alanında uzman moderatörün yönlendirdiği 20 ayrı panelde, toplamda 65 sektör profesyoneli konuşmacı olarak yer aldı. Birçok firmanın stantlarıyla katıldığı zirve, yeni ürün tanıtımları ve tadım etkinliklerinin yer aldığı fuar alanıyla da konuklarına unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Sözen Organizasyon ev sahipliğinde düzenlenen zirve, ikinci gününde de otel ve restoran profesyonelleri, yatırımcılar, yöneticiler, gastronomi ve turizm profesyonelleri ile yerel ve uluslararası şefleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın