4 Haziran’da kapılarını açmaya hazırlanıyor!

Koronavirüs salgınıyla beraber durma noktasına gelen turizm sektöründe hareketlilik yavaş yavaş başladı. Muğla’da faaliyet gösteren D-Resort Göcek 4 Haziran’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Muğla’da faaliyet gösteren D-Resort Göcek sezonu 4 Haziran tarihinde açıyor.

Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı’na dahil olan D-Resort Göcek, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili kuruluşların almış olduğu tedbirleri uyguluyor.

D-Resort Göcek’in odaları, konuklarını ağırlamadan önce, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kimyasal temizlik ürünleri ile dezenfekte ediliyor. Misafirlerin odalardan çıkışıyla birlikte odalar boş bırakılıyor ve havalandırma sonrasında ozon makinası ile üst düzey dezenfekte uygulanıyor. Bölgede özel plaja sahip tek otel olan D-Resort Göcek, tüm şezlong, şezlong minderleri ve plaj cabanaları; kullanım öncesi ve sonrasında, temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçiriliyor. Şezlonglar arası sosyal mesafe kurallarının yanı sıra plaj ve havuz havlularını, kapalı poşetler içinde sunarak minumum temas uyguluyor.

D-Resort Göcek, kahvaltıyı A’la carte usulü servis ediyor ve porsiyonlanmış kapalı ambalaj seçenekleri de sunuyor.

D-Resort Göcek, kalabalığın olmadığı, temiz ve huzurlu havasında nefes almak, yemyeşil bitki örtüsüne karışan sakinliğinde yenilenmek isteyenleri bekliyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın