1860 Lounge, Kapılarını Six Senses Kocataş Mansions Bünyesinde Açtı

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un en yeni sürprizi “1860 Lounge”, Gurme Bar menüsü, Muhteşem manzarası ve Çağdaş Türk Sanatının Seçili örnekleriyle renklenen dekorasyonuyla İstanbul’un yaz gecelerine  yepyeni bir soluk getiriyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un koru alanında; eşsiz manzarasıyla büyüleyici bir etki bırakan 1860 Lounge misafirlerini keyifli bir deneyime davet ediyor. Etkileyici atmosferi ve birbirinden lezzetli ikramların bulunduğu menüsüyle fark yaratan 1860 Lounge, İstanbul gece hayatına ismini altın harflerle yazdırmaya hazırlanıyor. Tarihi dokusundan ilhamla modern İstanbul çehresini yansıtan 1860 Lounge bünyesinde bulunan sanat eserleriyle fark yaratıyor.

Doğal, tarihi ve yerel değerlere her daim değer veren Six Senses Kocataş Mansions, yeni Lounge alanının ismini de bölgede bulunan sarnıçların yapım tarihine ithafen “1860 Lounge” olarak belirliyor.  Six Senses Kocataş Mansions, bölgede yer alan tarihi dokuları modern bir yapı ile İstanbullularla buluşturuyor. Hem kapalı hem de açık alanı sayesinde 1860 Lounge Bar misafirlerine sadece yaz akşamları değil kış akşamları da kusursuz servis anlayışı ve lezzetli menüsüyle hizmet veriyor.

“1860 Lounge” menüsünde yer alan meze tabakları, karidesli popcorn, mini burgerlere ek olarak; 1860 Lounge’a özel 1860 Tavuk Popcorn, ve 1860 Club Sandviç ile misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor. Boğaz manzaralı terası ve modern dokunuşlarla dekore edilen bar alanında misafirleri unutulmaz yaz geceleri bekliyor. Modern Türk sanatının önemli sanatçılarının eserleri ile 1860 Lounge’un yarattığı keyifli atmosfer eşi benzeri olmayan bir İstanbul deneyimine dönüşüyor. Ramazan Can, Ardan Özmenoğlu, Devran Mursaloğlu, Ayşe Gül Süter, Günnur Özsoy, Seda Gazioğlu gibi sanatçıların eserleri Boğaz’ın muhteşem manzarasıyla konuklara büyülü geceler yaşatmayı garantiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın