Wyndham Rewards’da üst seviyelere yükselmek kolaylaştı!

Wyndham Hotels & Resorts’un sadakat programının üyeleri artık yalnızca üç gece konaklayarak üst seviyelere erişebiliyor, buna ek olarak iki veya daha fazla gece konaklayarak 3.000’e kadar ek Wyndham Rewards puanı kazanabiliyor.

Dünyanın en cömert ödül programı Wyndham Rewards®, 2020 yılında Üyelik Seviyeleri’ni artırmak için gereken şartları esnettiğini ve üyelerin artık yüzde 40 oranında daha az gece konaklayarak üst kademelere yükselebileceğini duyurdu. Wyndham Hotels & Resorts, Covid-19 sürecinde daha önce, halihazırda kazanılmış tüm Üyelik Seviyeleri’nin son kullanma tarihlerini 2021 yılı sonuna uzatmak ve puanların son kullanma tarihlerini 30 Eylül 2020’e kadar askıya almak gibi, Wyndham Rewards® üyelerini desteklemeye yönelik bazı adımlar atmıştı. Statü yükseltme şartlarındaki bu yeni kolaylıklar da daha önce atılan adımlara ek olacak ve Wyndham Hotels & Resorts’un EMEA bölgesi için duyurduğu “Travel Again” (Yeniden Seyahat Et) yaz promosyonuyla bütünlük oluşturacak. Misafirler, Travel Again promosyonu kapsamında yüzde 15 indirimle birlikte fazladan 3.000 Wyndham Rewards puanı kazanma fırsatının sahibi olacak. Wyndham Hotels & Resorts Sadakat ve Gelir Optimizasyonu Başkan Yardımcısı Eliot Hamlisch, “Pandemi süreci boyunca Wyndham Rewards® üyelerimizi öncelikli tuttuk ve bir yandan onların puanlarını ve menfaatlerini korurken, diğer yandan esneklik sağladık. Şimdi seyahatler artıyor, otellerimiz Count on Us (Bize Güvenin) girişimi kapsamında getirilen yeni sağlık ve güvenlik protokollerini uyguluyor ve biz de buna ek olarak Üyelik Seviyeleri için gereken şartları kolaylaştırıyoruz. Bu adımı, üyelerimiz kendilerini seyahat etmeye hazır hissettiğinde, Wyndham’ın da onları misafir etmeye hazır olacağını göstermenin bir başka yolu olarak görüyoruz” dedi.

Daha az konaklayarak da üst seviyelere geçilebilecek

Wyndham Rewards programının Üyelik Seviyeleri, halihazırda sektördeki en kolay erişilir uygulamalar arasında yer alıyor ve şimdi, 2020’de üst seviyelere ulaşmak daha da kolaylaşıyor. Üyeler, artık üç geçerli gece konaklayarak Gold statüsünü, dokuz geçerli gece konaklayarak Platinum statüsünü ve 24 geçerli gece konaklayarak Diamond statüsünü kazanabilecek. Bu yeni şartlar yalnızca 2020 yılında yapılan konaklamalarda uygulanacak ve bu yılın daha öncesinde yapılan konaklamalar da geçmişe dönük olarak geçerli sayılacak. Üyelik Seviyeleri kapsamındaki kazanımlar, kademeye bağlı olarak geç çıkış, tercihli oda, puan kazanmayı hızlandırma, standart oda rezervasyonunu süit kategorisine yükseltme, hoş geldiniz ikramları ve daha fazlası gibi çeşitli imkanlar sağlıyor.

Travel Again promosyonu

Travel Again (Yeniden Seyahat Et) promosyonu, Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika bölgesi genelinde kampanyaya katılan Wyndham Hotels & Resorts otellerindeki iki veya daha fazla gece konaklamalarda yüzde 15 indirim fırsatı sağlıyor. Wyndham Rewards üyeleri buna ek olarak, promosyon süresi boyunca rezervasyonu doğrudan wyndhamhotels.com üzerinden yapılan her konaklama bitiminde fazladan 3.000 puan kazanma şansı yakalayacak. Promosyon, 1 Temmuz-31 Aralık 2020 tarihleri arasında devam edecek ve 31 Mart 2021 tarihine kadar yapılacak konaklamalarda geçerli olacak (31 Mart 2021 günü de dahil olmak üzere).

Count on Us (Bize Güvenin) ile güvenlik önce geliyor

Wyndham Hotels & Resorts ve markaları altında faaliyet gösteren oteller, misafirlerinin ve ekip üyelerinin sağlıklarını ve güvenliklerini öncelikli tutuyor. Şirket geçtiğimiz Mayıs ayında, Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika genelinde Count on Us (Bize Güvenin) girişimini başlatmıştı. Bu çok yönlü girişim, misafirlerin güvenini artırmayı ve Covid-19’un ardından misafirlerini tekrar ağırlamaya hazırlanan otel ortaklarını desteklemeyi hedefliyor. Count on Us girişiminin odağında en başta, bölgedeki tüm otellerde uygulanan geniş bir yelpazedeki sağlık ve güvenlik protokollerinin daha da güçlendirilmesi yer alıyor. Tüm otellerde sınıfının en iyisi dezenfektanların düzenli kullanımı, yeni ve güçlü eğitim programları ve yönergeler, güvenilir tedarikçiler aracılığıyla önemli sağlık malzemelerine kesintisiz erişim gibi özellikler de bu girişimin kapsamında yer alıyor. Aynı zamanda EMEA genelinde, Wyndham Hotels & Resorts markaları altında faaliyet gösteren her bir otelin, tesisteki yeni protokollere öncülük edecek bir “hijyen lideri” belirlemesi de teşvik ediliyor. Söz konusu promosyonlarla ilgili olarak, hüküm ve koşulların tamamı da dahil olmak üzere daha fazla bilgi için lütfen www.wyndhamhotels.com/en-uk/wyndham-rewards adresini ziyaret ediniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın