Van Leeuwen’in ünlü Mac & Cheese aromalı dondurması geri dönüyor!

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında Van Leeuwen’in sitesinin çökmesine neden olan Mac & Cheese aromalı dondurması beraberinde birçok farklı lezzet ile geri dönüyor!

Geçtiğimiz yıl sadece Van Leeuwen’in New York, New Jersey, Teksas ve Kaliforniya şubelerinde satışta olan Mac & Cheese aromalı dondurması çok fazla rağbet görmüştü. Öyle ki mağazalardan satın alamayan kesim ise online sipariş vermek isteyince site yoğunluktan dolayı çökmüştü. Tasting Table’ın haberine göre Amerikalı dondurma markasın Van Leeuwen’in Mac & Cheese aromalı dondurması tekrar dondurma severler ile buluşuyor. Hem de bu kez ulaşılması çok daha kolay olacak. Ünlü lezzet 10 hafta boyunca ülke genelinde 50 eyaletteki 3.500 Walmart mağazasında özel olarak satılacak.

Markanın bu çıkışı sadece sevilen lezzeti ile olmayacak. Aynı zamanda bünyesine eklediği sıra dışı aromaları da dondurma severlerin beğenisine sunacak. Walmart mağazalarında Mac & Cheese aromalı dondurmanın yanında raflarda Pizza, Hot Honey, Planet Earth, Bourbon Cherry Jubilee, Royal Wedding Cake ve Wild Blueberry Shortcake gibi farklı lezzetler de yer sunulacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın