Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın tüm sunum ve workshop’ları YouTube kanalımızda!

Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın tüm sunum ve workshop’larını YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCA-cdSsz-8bj32QujUj8dPw

Bu yıl 6’ncısı gerçekleşecek olan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, beş yıl boyunca dünyanın en iyi şeflerine ve gastronomi profesyonellerine ev sahipliği yaptı. 2015 yılından bu yana yaklaşık 100 dünyaca ünlü şefi ve gastronomi profesyonelini ağırlayan konferans, her yıl binlerce ziyaretçiye de ev sahipliği yaptı. Dünya gastronomi konferansları arasında ilk beş arasında gösterilen Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın tüm video, workshop ve sunumlarına YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı her yıl farklı konuları odağına taşıdı. Destinasyon, Hikaye, Ürün, Yaratıcılık ve İlham temalarını ele alan konferansın bu yılki teması “Dizayn” olacak.

Gastronomi dünyasında her yıl merakla beklenen Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, bu yıl 27 Kasım tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Dünyaca ünlü şeflerin buluşma noktası olan ve alanında dünyada dördüncü sırada yerini alan VI. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, her yıl olduğu gibi bu yıl da ünlü şefleri ağırlamaya hazırlanıyor. Dünya yıldızlarının sunum ve workshop’ları ile renk kattığı konferansın bu yılki teması “dizayn” olacak. Ünlü şefler “dizayn” teması ile restoranlarını, konseptlerini ve lezzetlerini nasıl tasarladıklarını gastronomi tutkunlarıyla paylaşacak.

Konferansa dünyanın dört bir yanından 20 şef katılım gösterecek. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı öncesi her yıl Anadolu turuna çıkan ünlü şefler bu kez İstanbul gastronomisini ve tarihi yerlerini keşfe çıkacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın