The Steeve Latin lezzetleri ile şimdi evinizde!

Türkiye’de gastronomi denince ilk akla gelen isimler arasında yer alan Şef İsmet Saz kısa bir süre önce Kuruçeşme’deki yeni mekânı The Steeve’in kapılarını hizmete açmıştı. Covid-19 pandemisi tedbirleri ile bir süre restoranda misafirlerini ağırlayamayacak olan The Steeve, çok özel paket servis hizmeti ve gel&al ile sevenlerinin kapısına gidiyor. Yılbaşı ve benzeri günlerde catering hizmeti veren The Steeve’in şefleri de kişi sayısı ve davet içeriğine göre mutfağınıza gelerek size özel lezzetler hazırlıyor.

Kısa zamanda gastronomi dünyasının en iyilerinden olmayı başaran The Steeve, Şef İsmet Saz’ın yeni yorumladığı Latin Lokal lezzetler ile ev ve işyerlerine servis verecek. Pandemi dönemi için alınan önlemler nedeniyle paket servis hazırlıklarını tamamlayan The Steeve, bu süreçte lezzetlerini ev ve iş yerlerine ulaştıracak. İçerisinde Şef’in pişirme yönergelerinin de bulunacağı paket servis hizmetinden pişmiş veya pişmemiş sipariş olanağından yararlanılabilecek.

The Steeve’in hizmetleri bununla da kalmıyor. Özel gün ve akşamlarınızda catering hizmeti veren mekan, “her şey bana özel olsun” diyenler için de mutfağınıza profesyonel şeflerini gönderiyor. Böylelikle The Steeve’in çok özel menüsünden seçkileri kendi şeflerinin uzmanlığı ile tatma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

The Steeve’in Latin lokal lezzetlerini sipariş vermek, catering ve şef hizmetinden yararlanmak ve tüm diğer detaylar için 0 212 258 00 29 ve 0 530 106 29 29 no’lu hatları arayabilirsiniz. Ayrıca fuudy’den de seçimlerinizi yapıp sipariş verebilirsiniz.

The Steeve’in paket servis menüsüne ve fiyatlarına ise thesteeve.com.tr’de bulunan paket servis sekmesinden ulaşabilmek mümkün.

Sosyal Medya'da Paylaşın