Sunset’ten yaz boyunca late lunch!

Sunset Grill & Bar, muhteşem Boğaz manzaralı terasında hafta sonlarına özel “Late Lunch” konsepti ile yaza keyif katıyor.

“Late Lunch @Sunset ile Yaz Keyfi” şehrin kaosundan uzak, sevdiklerinizle birlikte olmak için harika bir fırsat sunuyor. Püfür püfür esen Boğaz manzaralı terası ile Sunset, lezzet tutkunlarına adeta bir Akdeniz Riviera’sı deneyimi yaşatıyor. Büyülü manzaranın eşlik ettiği “Late Lunch”, uzun soluklu ve keyifli yemeklere dönüşüyor. Sunset’in keyifli “Late Lunch” yemeklerinde, saat 15:00 ‘ten itibaren, her hafta sonu farklı bir DJ set başına geçiyor. Fabrice Canelle’in hazırladığı sıra dışı lezzetlerin yanı sıra, bar şefi Raafiq September’in kokteylleri Sunset’te unutulmaz bir yaz vaat ediyor.

Yeni düzenlemelerle haftanın her günü, öğlen 12:00’den gece 24:00’e kadar aralıksız hizmet vermeye başlayan Sunset, hafta sonları da “Late Lunch” konsepti ile İstanbul’un yazını hareketlendiriyor. Sunset, bu yaz, yönetmeliklerini yeni dünya düzenine göre yenileyerek, daha geniş bir zaman diliminde misafirlerini ağırlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın