Soho House’dan Manchester ve Londra atağı

Soho House’un kurucusu Nick Jones, Londra’daki Balham’da bir mekan açma planları olduğunu ve İngiltere’nin kuzeyindeki Manchester’da işletecekleri ilk yerlerini açıkladı.

Güney Londra’da açılması planlanan yeni Soho House’un, Bedford Hill’de bir bar ve Club Cecconi restoranına sahip 5.300 metrekarelik bir alanda kurulması için gün sayılıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Soho House kurucusu Nick Jones, “Üyelerimize Londra merkezinin dışında daha fazla alan sunmak istiyoruz.” diyor.

Manchester’da da bu yıl, en geç 2023’ün başlarında bir Soho House açmayı planladıklarını aktaran Jones, eski Granada Studios binasının en üst üç katını devralacaklarını söylüyor. Ekibin Manchester’da da aksiyon almasını çok istediğini belirten Nick Jones, mekânın Manchester’ın sihir ve cesaretinden ilham alacağına inandığını da sözlerine ekliyor.

Manchester açılışı ile Soho House kulübü İngiltere’deki sayısını on üçe, Londra dışında ise dörde çıkarmış olacak. 2021’in sonunda Soho House’un dünya çapında yaklaşık 156.000 üyesi vardı, 2020’de bu rakamı 37.000’lik bir artış izledi.

Sosyal Medya'da Paylaşın