Six Senses Kaplankaya, moleküler seviyede yenilenmenin anahtarını sunuyor

Six Senses Kaplankaya, dünyaca ünlü şaman yazar Dr. Alberto Villoldo tarafından hazırlanan Grow A New Body programıyla sağlıklı ve keyifli yaş almanın anahtarını sunuyor. Bir hafta süren programda zihin iyileştirme ve bedensel iyileşme terapileri ışığında moleküler seviyede yenilenme hedefleniyor. 

 Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fiziksel iyileşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik Wellness felsefesi ışığında, alanında dünya çapında ünlü uzmanları ve yepyeni terapileri misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Her biri bir hafta sürecek programlarla 27 Eylül- 19 Ekim tarihleri arasındd Six Senses Kaplankaya misafirleri ile buluşacak olan Dünyaca ünlü şaman ve terapist Dr. Alberto Villoldo’nun tecrübeleri ışığında hazırlanan Grow a New Body programı yepyeni ve sağlıklı bir hayatın ilk adımlarını sunuyor.

Dr. Alberto Villoldo, medikal antropolojist, öğretmen ve dünyanın en saygın şaman enerji merkezlerinden Four Winds Society’nin kurucusu kimliklerinin yanısıra çok okunan kitapları ile global çapta tanınan bir uzman olarak dikkat çekiyor. Six Senses Kaplankaya’da misafirleri ile buluşacak olan Dr. Alberto Villoldo, ruhsal ve fiziksel iyilik halinin yanısıra görünmeyen sınırlar olarak nitelendirilen enerji akışları, hücrelerin yenilenme ve onarım yeteneğini harekete geçiren uygulamalar, detoks stratejileri, beslinlerin gücü gibi konulara odaklanarak moleküler seviyede iyileşme çalışmalarını misafirlerle paylaşıyor.

Grow a New Body programı dahilinde;  özel beslenme programı; wellness izleme, şaman ve enerji seansları,oksijen seviyesi eğitimi , mitokondriyal stimülasyon ve onarım LED uygulamaları, Vitamin ve mineral takviyeleri, Antioksidan ve glutatyonlar ve SPA uygulamaları ile fark yaratıyor. Dr. Alberto Villoldo tarafından verilen özel eğitimlerle kalıcı hale getirilen sağlıklı ve keyifli yaş alma programında yogai meditasyon ve yürüyüşlerle ruhsal ve bedensel iyileşme her safhasıyla ele alınıyor. Dr. Villoldo her biri bir hafta sürecek programlarla, 27 Eylül- 19 Ekim tarihleri arasında zihnini ve bedenini yenilemek isteyen konukları bekliyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın