Renkli tabakları ve yaratıcı kokteylleri ile Lucca by the Sea yeni sezona “merhaba” diyor

Nefes kesici Ege Denizi manzarasına uzanan ve şık retro elementleri konfor unsurlarıyla buluşturan Lucca By The Sea, Akdeniz ve dünya mutfağı ağırlıklı özgün menüsü, ünlü miksolojistlerin hazırladığı yaratıcı kokteyl yelpazesi ve dinamik atmosferi eşliğinde Cennet Koyu’nda misafirlerine yeni sezonda gün boyu keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

Lucca By The Sea, 2022 yaz sezonu boyunca hizmet vermek üzere 1 Haziran Çarşamba günü Bodrum Mandarin Oriental’da açılıyor. Türkiye’nin önemli yiyecek ve içecek markalarından Lucca, yaz boyunca deniz mahsulü ağırlıklı yeni menüsüyle ve sevilen kokteylleriyle Lucca By The Sea olarak Bodrum’da hizmet verecek. ‘Denizden Tabağa’ konsepti, özel bir taş fırın ve ünlü restoran – bar’ın yazlık versiyonu için hazırlanan menü, Lucca By The Sea misafirlerine dünya mutfağına dair yenilikleri ve farklı mutfakların Lucca yorumunu tattıracak.

Lucca By The Sea, Lucca geleneğini sürdürerek, haftanın çoğu günü müzik performanslarına bu sefer denizin üzerinde ev sahipliği yapacak. Müzik performansları akşamüstü buluşmaları ve şık akşam yemeklerine eşlik edecek.

Lucca’nın retro modern tasarım öğeleri, pop ve eğlence ruhlu tasarımı, restoran–bar’ın yazlık versiyonunda da kendini göstermeye devam edecek. Misafirler bu şık ve rahat mekanın içinde Tulum ve Mykonos esintilerini de hissedecek. Bütün bu detayların Lucca By The Sea’nin bulunduğu Ege denizinin üzerindeki lokasyonu ile birleşimi ise Bodrum’un en çok konuşulacak eğlence mekanı için tarifi zor bir atmosfer yaratacak.

Misafirler haftanın her günü 01:00’a kadar hizmet verecek Lucca By The Sea’ye konuklara özel olarak her saat hizmet verecek özel deniz taksi aracılığıyla denizden veya karadan ulaşabilecek. Ünlü restoran – bar Lucca’nın yazlık versiyonu Lucca By The Sea misafirlerine 400 metrekarelik bir alanın üzerinde hizmet verecek. Açık havadaki bu geniş mekan misafirlerin güvenli bir şekilde eğlenmelerine de olanak sağlayacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın