Blum Coffee, zengin menüsünü yaz tatları ile yeniliyor

Menüsüne eklediği yaz lezzetleriyle farkını ortaya koyan Blum Coffee House, özgün reçeteleri ile misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor. Bir çilek şölenini andıran vegan cheesecake’den, sebzeli kişe ve soğuk içeceklere varana kadar zengin menüsünü yaz tatları ile yeniliyor.

Mevsiminde sebze ve meyve tüketmek hem kendi sağlığımız hem de çevre açısından önem arz ediyor. Menülerinde yaratıcılığın sınırlarını zorlayan Blum Coffee House, yaz aylarına girerken menüsünü dönemin tatlarına göre yeniliyor. Rengarenk ve sağlıklı lezzetleriyle yaz aylarında da şehre enerji katıyor.

Yepyeni tatlar damakları şenlendiriyor
Glutensiz ve rafine şekersiz olarak kaju fıstığı ve baharın müjdecisi çilek ile hazırlanan Çilekli Raw Cheesecake gözdeniz olacak. Tüm katmanlarında çilek bulunan Raw cheesecake adeta damaklarda bir çilek şöleni yaratıyor. Yine mevsimin öne çıkan tatlarından kuşkonmaz, Blum Coffee House’un çok sevilen sadece sebzelerden yapılan unsuz Sebzeli kişine ayrı bir lezzet katıyor.

Doğal içeriklerden vazgeçemeyenlere…
Baharın ve yazın en sevilen içeceklerinden Kırmızı Meyveler Frozen serinlerken antioksidan gıdalar tüketmek isteyen ve damak tadından ödün vermeyenlerin favorisi. Yalnız bitter çikolatalı sorbe ile yapılan Bitter Çikolatalı Milkshake, doğal içeriklerinden vazgeçemeyenlere özel hazırlanıyor. Mevsimin en sevilen yaz kahvelerinden olan Cold Brew ise 12 saat boyunca damla damla akan bir su ile demlenerek bol buzla servis ediliyor.

Kahve severlere tam bir yaz keyfi yaşatıyor
Blum Coffee House’un yaz aylarına özel olarak misafirlerine sunduğu nadide kahve çekirdeklerden biri olan Kolombiya Monteblanco Purple Caturra (Natural) ile yapılan Japanese Cold Brew, kahveseverlerin mutlaka denemesi gereken bir lezzet olarak öne çıkıyor. V60 ya da Chemex gibi bir Pour Over demleme ekipmanı ile kahvenin doğrudan buz üzerine sıcak olarak demlenmesiyle yapılan Japanese Cold Brew hem ferahlamak, hem de günün yorgunluğunu geride bırakmak için de oldukça etkili.

Sosyal Medya'da Paylaşın