Monrêve Alaçatı açıldı!

Eğlencenin merkezinde huzuru vadeden, her odasında ayrı bir hikayesi olan, sanatla iç içe bir otel, Monrêve Alaçatı açıldı. Otel, haziran ayı itibariyle yaz-kış açık olacak, yıl boyu Alaçatı’da misafirlerini ağırlayacak.

Dört farklı konseptte 16 odası bulunan ve sanat odaklı dekorasyonuyla dikkat çeken Monrêve Alaçatı, Alaçatı’da eğlencenin tam merkezinde ancak kalabalığın ve telaşın uzağında huzurlu bir tatil için en uygun adres. Lucien Arkas ve nişanlısı Merve Sakallı’nın ortak hayalinin ürünü olan Monrêve Alaçatı, Fransızca’da “Benim Hayalim” anlamına geliyor. 27 Mayıs Cuma günü İzmir iş dünyası ve özel misafirlere kapısını açan otel, haziran ayı itibariyle yaz-kış açık olurken, yıl boyu da Alaçatı’da misafirlerini kabul edecek.

Ege ve Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerini misafirlerine sunan Monrêve Restaurant‘ın özel tatlarına, Lucien Arkas Bağları’nın şarapları eşlik ediyor. Otelin en önemli özelliklerinden biri de otel misafirlerine sunulan yedi yıldızlı konsiyerj hizmeti. Yakın çevre için günlük kültürel ve gastronomik turlardan özel tenis ya da yelken eğitimine, plaj rezervasyonundan havaalanı transferine kadar her ihtiyaca cevap verecek şekilde hazırlanmış.

Menüde “Her şey zamanında güzel”
Monrêve Alaçatı’nın misafirleri, Ege ve Alaçatı lezzetleriyle oluşturduğu eşsiz kahvaltıyla başladıkları günü, Akdeniz ve Ege mutfağının yanı sıra mevsime özel menüsüyle damaklarda yer edecek Monrêve Restaurant’ta bitiriyor. Lucien Arkas Bağları’nın benzersiz aromalara sahip ödüllü şarapları ise seçilen lezzetlerin en değerli eşlikçisi oluyor. Bu lezzetleri yerinde deneyimlemek isteyenlerse Arkas Turizm’in düzenlediği Ege’nin toprağını, suyunu iklimini; özen, sevgi ve sabırla harmanlayarak kendi özgü lezzetlerini yaratan Lucien Arkas Bağları turlarına katılabiliyor. Monrêve Restaurant’ta deneyimler sadece yemekle sınırlı değil, Sevgililer Günü’nden En Uzun Gece etkinliğine, Deniz Mahsulleri Haftası’ndan Şarap Tadım Günleri’ne birçok etkinlikle misafirlerine unutulmaz anılar yaşatacak restoran ayrıca canlı müzik akşamları ve Caz Gecesi ile kulaklara hitap ediyor.

7 Yıldızlı Konsiyerj
Monrêve Alaçatı Konsiyerj; tarihi ve gastronomik günlük turlar, spor etkinlikleri, anlaşmalı plaj rezervasyonu, araç kiralama ve havalimanı transferi gibi birçok hizmetiyle misafirlerine özel çözümler sunuyor. Otel konukları, Arkas Turizm’in düzenlediği günlük veya kişiye özel turlarla bölgede yaşamış uygarlıkların tarihine göz atabiliyor ya da Arkas Çeşme Yelken ile gençler ders alırken, sörf, tenis veya yelkenle sağlıklı yaşamın peşinde koşabiliyor. Çeşme denizinin tadını çıkarmak isteyenler ise seçkin plajlarında ve restoranlarında öncelikli rezervasyon imkânı ile birbirinden hoş mekanlarda vakit geçirebiliyor. Ayrıca arzu edenler, otelde gördükleri tabloların asıllarını Arkas Sanat Urla’da sürekli ve Alsancak’ta Arkas Sanat Merkezi’ndeki süreli sergilerde ziyaret edebiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın