RATIONAL’den Online Pişirme Seminerleri

Rational uzun yıllardır üniversiteler, gastronomi okulları, toplu yemek üreticileri ve yiyecek içecek profesyonelleri ile buluştuğu, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Bodrum ve Kıbrıs’ta canlı olarak düzenlediği pişirme seminerlerini artık online olarak da gerçekleştiriyor. Bu sayede tüm Türkiye’ye, dünyanın ilk ve tek yapay zekasına sahip çok fonksiyonel pişirme sistemleri iCombi Pro ve iVario Pro ile mutfaklarda neler yapılabileceğini gösterme fırsatı buluyor.

Rational’in online olarak gerçekleştirdiği pişirme seminerlerine katılımsa oldukça kolay. https://www.rational-online.com/tr_tr/kendiniz-gorun/rational-live/ adresinden size en uygun seminerin tarih ve saatini seçip, kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sonrasında etkinlik günü katılımcılara teknolojik pişirme sistemlerinin neler yaptığını, kullanıcılara ne gibi faydalar sağladığını, iş gücünden, enerjiden, sudan zamandan, hammaddeden ve paradan nasıl tasarruf sağlanabildiğini görebilirsiniz.

Rational, sektör çalışanlarına özel olarak gerçekleştirdiği online pişirme seminerlerine davet ediyor. Sürdürülebilir mutfaklar için, pişirme sistemlerini en yeni teknoloji ile üreten Rational, mutfaklarda fark yaratmaya devam ediyor. Pişirme seminerleri ise yaklaşık 45 dakika sürüyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın