Refika Birgül’e “En Başarılı Gastronomi İnfluencer’ı” Ödülü

Refika’nın Mutfağı Youtube kanalıyla tanınan ünlü aşçı Refika Birgül, 30 Haziran akşamı düzenlenen ve  Marketing Türkiye’nin ev sahipliğini yaptığı Brandverse Awards ödül töreninde “ En Başarılı Gastronomi İnfluencer’ı” ve “Sosyal Sorumluluk İletişimi” ödülleri dahil olmak üzere 4 farklı dalda ödüle layık görüldü.

Ödüller ilk kez NFT ile dağıtılacak
Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen ve Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) destek verdiği Brandverse Awards Ödül Töreni, 30 Haziran gecesi Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşti. Sosyal Medya ve Dijital, Medya ve Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik gibi birçok farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu. Metaverse360 Agency desteği ile de Türkiye’de ilk kez, kazananlara ödüllerini NFT olarak da sunacakları belirtildi.

Mutluluğunu paylaştı
“Medya”, “En Başarılı Gastronomi İnfluencer’ı”, “Sosyal Sorumluluk” ve “İkea” ödüllerini kazanan Refika Birgül, sosyal medyasından da mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

“Gastronomiden, sosyal sorumluluğa 4 farklı ödül aldık!.. Hepsi sizin en iyisini hak ettiğinizi düşünerek, hakkını vermek için çalışarak… Çok teşekkürler.” notuyla mutlu bir kare paylaşan ünlü aşçı, takipçilerine teşekkürlerini iletti.

Sosyal Medya'da Paylaşın