Ralph Sason, Lucca Ekibine Yönetici Şef Olarak Katıldı!

Kurulduğu günden bu yana yeme, içme ve eğlence sektöründe özgün tarzıyla tanınan Lucca, mutfak ekibine yenilikçi bir soluk getirerek Ralph Sason’u Yönetici Şef olarak dahil etti. Yönetici Şef Ralph Sason 2024’te Bebek’in ikonikleşen adresi Lucca’ya yeni bir soluk getirecek.

Yeni neslin önde gelen inovatif ve dinamik şeflerinden Ralph Sason, Lucca’nın mutfak ekibine, Gastronomi Direktörü ve Yönetici Şef olarak katıldı. Dünya mutfağı tecrübesi ve yenilikçi bakış açısıyla Lucca’nın imza mutfağına yeni ve yaratıcı bir soluk getirmeyi hedefleyen Ralph Sason, Lucca mutfağının ve gastronomisinin direksiyonuna geçmesiyle birlikte, menüye kattığı lezzetler ile şimdiden büyük beğeni topladı.

Lucca/ Mirap Grup Mutfaklar Koordinatörü Hüseyin Kılıç ve Baş Şef Tuncay Uçan’ın engin tecrübesi, yeni Yönetici Şef Ralph Sason’un yenilikçi bakış açısı ile birleşerek Lucca menüsü ilk DNA’sına döndü. Şık ve gastronomik tabaklar ile tarzını koruyarak yeniden geliştirildi.

New York ve İsviçre’den sonra MSA İstanbul’da eğitimlerini tamamlayan ve mutfak kariyerine İtalyan fine dining restoranı Papermoon’da başlayan Ralph Sason, aynı zamanda Food Department, Bowl Department ve Taco Department gibi markaların da kurucuları arasında bulunuyor. Kariyeri boyunca birçok markaya danışmanlık veren Sason, 2023 yazında Yunan adalarında şeflik yaparak Türk ve Dünya jetsetinin konuştuğu bir mutfak yönetti.

Sosyal Medya'da Paylaşın