Raffles İstanbul’da Eşsiz Bir Konaklama Deneyimi Bosphorus Lounge Ayrıcalıklarıyla Renkleniyor

İstanbul’u baştan başa izleyen konumuyla, Boğaz’ın Avrupa yakasında, yedi tepeli şehrin en güzel tepelerinden birini taçlandıran Raffles İstanbul, eşsiz deneyimler sunuyor. İstanbulun en geniş metrekarelerine sahip ferah oda ve süitlerden, lüksün ve konforun buluştuğu rezidanslara kadar farklı konaklama seçenekleri, 7/24 sunulan efsanevi butler hizmeti gibi ezber bozan hizmet anlayışıyla Raffles İstanbulda konuklar, 22. kattaki yeni Bosphorus Loungeda şehrin en etkileyici panoramik manzarasının tadını çıkarırken, benzersiz ayrıcalıklardan faydalanıyor.


Zamansız bir şehrin panoramasına eşsiz bir bakış vadeden Raffles İstanbul, kentin en prestijli noktalarından birinde, kıtaları buluşturan üç köprüden Prens Adaları’na, Kız Kulesinden tarihi yarımadaya uzanan manzarasıyla sıra dışı bir konaklama deneyimi vadediyor. Her biri tavandan yere pencereler, şehir ve Boğaz manzaralı balkonlara sahip 136 oda, 49 suit ve 66 rezidansla hizmet veren Raffles İstanbulda konaklayan misafirlere özel Bosphorus Loungea erişim ayrıcalığı, çok özel tekliflerle sunuluyor.

Samimi bir buluşma noktası, şık bir çalışma alanı ve keyifli bir mola vadeden Bosphorus Lounge, 07.00-22.00 saatleri arasında kahvaltıdan, akşamüstü çayına; lezzetli atıştırmalıklar ve kokteyllerden, zengin içecek menüsüne uzanan alternatifleriyle gün boyu hizmet veriyor. Profesyonel hayatın temposunda, günlük ihtiyaçlara çözümler sunan Bosphorus Loungeda, restoran rezervasyonları, iş süreçlerinde destek, kişiye özel otele geliş ve otelden ayrılış işlemleri, özel kullanım için iPadler, basılı materyal alma hizmeti, cep telefonu dahil ücretsiz şehir içi aramalar, günde iki parçaya kadar kuru temizleme, lostra, ütü ve buhar hizmeti gibi kişiselleştirilmiş deneyimler ile ücretsiz vale hizmeti gibi ayrıcalıklar da bulunuyor. Mola anları için de zihne huzur veren satranç ve masa oyunu alternatiflerinin, zengin bir kitap seçkisinin ve uluslararası yayınların bulunduğu Bosphorus Loungeda, oda konforunda sinema keyfi, otelde sanat turu, İstanbul tarihi anlatım seansı ile lüks konaklama deneyimi, her zevke uygun seçeneklerle zenginleşiyor.

Çeşitli avantajlardan faydalanma imkânı sunan Bosphorus Loungea erişim ayrıcalıkları, Raffles İstanbulda konaklayan misafirler için çok özel tekliflerle sunuluyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın