Öztiryakiler, 4. İstCookFest’e Sponsor Oldu

Avrasya Aşçılar Derneği (AVADER), Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu (AGAFED) önderliğinde, 28-29 Mayıs tarihleri arasında Metropol İstanbul AVM Ataşehir’de “4. İstanbul Aşçılar Festivali (İSTCOOK FEST 2022) düzenledi. AVADER’in 16. yıl kutlamasını da içeren etkinlikte, turizm ve gastronomi sektörünün çok değerli paydaşları bir araya geldi. 4.İstcookfest’in yarışma ve workshop mutfaklarının sponsorluğunu ise gerçekleşen birçok gastronomi organizasyonuna ana mutfak ürünleriyle destek veren Öztiryakiler üstlendi.

Birçok gastronomi organizasyonuna ana mutfak ürünleriyle sponsorluk veren Öztiryakiler, 28-29 Mayıs’ta Ataşehir Metropol Alışveriş Merkezi’nde Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu (AGAFED) tarafından düzenlenen 4.İstcookfest’in yarışma ve workshop mutfaklarının sponsorluğunu üstlendi.

İki gün boyunca süren organizasyonda gastronomi öğrencileri lezzet yarışı verirken jüride bulunan şeflerse değerlendirmeler yaparak yarışma kazananlarını belirledi. Öztiryakiler’in kurduğu şov mutfağında birçok ünlü şefin workshop’lar gerçekleştirdiği etkinlikte, katılımcılar keyifli zamanlar geçirdi.

Birçok markanın katılım sağladığı etkinlikte, konserler ve Anadolu lezzet tadımları  gerçekleşti. Öztiryakiler Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Öztiryaki ise katıldığı panelde “Dünya Gündeminin Gastronomiye Etkisi” konu başlığını değerlendirerek görüşlerini aktardı. Alanda gastronomi öğrencileriyle ve profesyonel şeflerle bir araya gelen Tahsin Öztiryaki, sektör hakkında sohbetlerle etkinlikteki ziyaretini tamamladı.

Sosyal Medya'da Paylaşın