Özsüt’te aşkına tat kat!

Sevgililer Günü’nde sevdiğinize aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu Özsüt’ün enfes kurabiyelerinde saklı… 14 Şubat’ta sevgililere sürprizle dolu yepyeni lezzetler sunan Özsüt, aşkını en tatlı mesajlarla anlatmak isteyen çiftlere özel Sevgililer Günü kurabiyeleri hazırladı. Damaklarda iz bırakan pastalardan tadına doyulmaz tatlılara, leziz keklerden aşkın sembolü çikolataya kadar kalpleri ısıtan pek çok lezzet, bu Sevgililer Günü’nde Özsüt’lerde aşkınıza tat katmayı bekliyor.   

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat’a özel ürünleriyle sevgililerin buluşma noktası olan Özsüt, sevdiğine aşkını anlatmanın en tatlı yolunu arayan çiftlere özel mesajlarla dolu enfes kurabiyeleri, tadına doyulmaz pastaları ve aşkın sembolü çikolatalarıyla Sevgililer Günü’ne hazır.

Aşkını anlatmanın en tatlı yolu

Özsüt, Sevgililer Günü’ne özel iki kişilik şık sunumları ve yepyeni lezzetleriyle aşklara tat katacak. En tatlı sürprizlerle sevgilileri mutlu eden Özsüt’ün, bu anlamlı gün için hazırladığı kalp şeklindeki kurabiyeleri, enfes tadıyla olduğu kadar aşk dolu ve esprili notlarıyla aşkını en tatlı mesajlarla anlatmak isteyen çiftlere yol gösterecek.

Özsüt ile aşk her yerde 

Özsüt’ün günlük çiftlik sütü, taptaze meyveler ve dünyaca ünlü gurmelerin vazgeçilmezi çikolatasıyla hazırladığı birbirinden leziz Sevgililer Günü lezzetleri, al-götür ve paket servis seçenekleri ile de sunulurken, Özsüt ile aşk her yerde olacak. Özsüt’ün eşsiz kahveleri ve sıcak spesiyal içecekleri de bu sevgiye ortak olacak ve sevgililerin kalbini ısıtacak. Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan tüm bu lezzetler, Şubat ayı boyunca mağazalarda seven çiftleri mutlu etmeyi bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın