New York’tan İstanbul’a uzanan lezzet hikayesi, Sevgililer Günü’nde büyük bir aşk hikayesine dönüşüyor

İki dilim yuvarlak sandviç ekmeğinin arasına yerleştirilen köfteden ibaret değildir bazı hamburgerler. Ekmeğinin yapımından köftesinin oranına kadar A’dan Z’ye bir lezzet hikayesi yazılır damaklara ulaşana kadar. İşte NewYork Burger House, Newyork’un meşhur hamburger lezzetini İstanbul’da hamburger tutkunlarıyla buluşturuyor. Üstelik sevgililer gününde ikinci menüde %50 indirimle aşkınıza da lezzet katıyor.

Hamburger’in orijinal vatanından çıkıp gelen lezzetin Türk damak zevki ile harmanlanmış kusursuz uyumunu yansıtan Newyork Burger House, iddialı hamburgerleriyle gurmelerin son dönemde adından sıkça söz ettiği bir mekân haline geldi. Hamburgerin kökeni sayılan Flethcer Davies’in 1904’te açtığı ‘İhtiyar Dave’in Hamburger Büfesi’nin lezzet notalarını taşıyan NY Burger House, A’dan Z’ye hamburgerin tüm aşamalarını uzman lezzet ekipleriyle yeniden yorumluyor.

Doğal, katkısız herhangi bir baharat karışımı bulunmayan %100 Trakya dana etini usta pişirme teknikleriyle kusursuz bir lezzete dönüştüren NY Burger House, hamburger ekmeğini de yine kendilerine özel sandviç tarifleriyle ve pişirme teknikleriyle yeniden yorumlayarak Newyork’un orijinal lezzetiyle konuklarını karşılıyor. İstanbul’un tarihi dokusunun içinde, Emirgan’ın kalbinde konumlanan NY Burger House hem restoran hem paket servisi ve her bütçeye uygun leziz hamburgerleri ile adından söz ettiriyor. NY Burger House, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel ikinci menüde uygulayacağı %50 indirimle çiftleri orijinal hamburger lezzetiyle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın