Michelin yıldızlı Karen Torosyan, karantina dönemi sonrasında da Casse-Croûte’u açık tutacak

Michelin yıldızlı şef Karen Torosyan, karantina döneminde açtığı Casse-Croûte ile bundan sonra hizmet vermeye devam edecek

Şef Karen Torosyan karantina döneminde Michelin yıldızlı Restaurant Bozar’ın kapanmasının ardından yeni girişimi olan Casse-Croûte ile imza yemeklerinin bazılarını paket servis formunda misafirlerine sunmaya başlamıştı. Karantina sürecinden yeni girişiminden aldığı tepkilerden oldukça mutlu olduğunu belirten ünlü şef Torosyan, Casse-Croûte’u açık tutarak Restaurant Bozar ile birlikte servisine devam edecek.

Karen Torosyan, Food and Wine Gazette’e verdiği demeçte, “Casse-Croûte krizden doğdu ve ben üç aydır bunun üzerinde çalışıyorum. Müşterilerden gelen cevap beklentilerimin çok ötesindeydi ve birçoğu benden devam etmemi istedi. Bazıları bunu bir aperatif olarak ya da ilk kurs olarak istiyor, diğerleri ise belki bir ofis yemeği ya da parti için. Bunu Bozar Restaurant’tan ayrı bir girişim olarak sürdürmek istiyorum çünkü bana kilitlenme aylarında çok fazla deneyim verdi ve yeni bir şey yaratmamı sağladı” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın