MENA’nın “The World’s 50 Best Restaurants Ödülü” 3 Fils’in

7 Şubat 2022 Pazartesi günü, Jumeirah Fishing Harbour’da uzun zamandır gizli bir mücevher olarak kabul edilen 3 Fils, Abu Dabi’de düzenlenen “MENA’nın En İyi 50 Restoranı Ödül Töreninde” çok imrenilen ‘1 Numaralı’ koltuğa oturdu.

Yerli BAE markası, dünyaca ünlü restoranların franchise’larını yenerek ilk yemek ödüllerinde kendi evinde en üst sıralarda yer aldı.

Bu, mutfak dünyasının Külkedisi hikayesi

3 Fils, MENA bölgesinde şubeleri olan dünyanın en prestijli restoranlarından bazılarını geride bıraktığı anlamına geliyor. Kazananların tam listesini buradan bulabilirsiniz.

Sürpriz olduğunu söylemek gerekirse 3Fils; şefler ve yemekseverlerin bir süredir övgüler yağdırdığı, rahat iç mekanlara sahip, rüstik liman ortamı ve küçük ancak sürekli olarak mükemmel Japon esintili menüsü ile ön plana çıkan bir restoran.

Ekip için, Orta Doğu’nun en iyi restoranı olarak tanınmaya hak kazanmak hâlâ gerçeküstü bir düşünce. Restoranın kurucu ortağı Ahmed Abdulhakim, “Bu duyguyu nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama kendini daha sorumlu hissediyorsun. Takımımla gurur duyuyorum. Bize verilen güven için de müteşekkirim” şeklinde konuştu.

Kaynak: thenationalnews.com

Sosyal Medya'da Paylaşın