Kaya Holding’ten üç yeni otel yatırımı, ilki 20 Temmuz’da Bodrum’da açılıyor!

Kaya Holding yeni otel yatırımlarının müjdesini verdi

Ankara Çankaya’daki açacağı otelle beraber portföyündeki otel sayısını 14’e çıkaracak olan Kaya Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, yeni açılacak otelleriyle ilgili bilgiler verdi.

Sabah’tan Hülya Güler’in haberine göre; Burak Kaya, bu yaz Bodrum’da yeni bir tesis açacaklarını söyledi. Kaya “Ankara’da da bir projemiz var. Onunla beraber otel sayımız 14 otel olacak. Bodrum’da Denizbank’ın iştiraki Deniz GYO ile birlikte 20 Temmuz’da Bodrum’da açacağımız villa-rezidans ve otel projesinin işletmesini Kaya Palazzo markamızla yapacağız” dedi. Yurtdışında da İsviçre’de bir kayak oteli için yatırım planları olduğunu belirten Kaya, “Alplerde bir bölge de kayak merkezi kuruluyor. 280 odalı bir tesis yapmayı planlıyoruz. Uluslararası bir grupla ortak yapacağız” diye konuştu.

“Avrupa yasağı kaldırırsa resort otellerimizi açacağız”

Türkiye’nin turizmde asıl pazarının Avrupa ve Rusya olduğunu belirten Kaya, “Buralardan Türkiye’ye henüz uçuşlar başlamadı. Bu uçuşların bir an evvel açılması lazım. Dışişleri Bakanlığımız ve Turizm Bakanlığımız bu konuda ciddi girişimlerde bulundular. İnşallah Avrupa’dan güzel bir sonuç alırsak, resort otellerimizi açmaya başlarız. 20 Temmuz’dan sonra turizmde hareketlenmenin başlamasını bekliyoruz.” diye konuştu.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın