Kahve Dünyası’ndan yulaf sütü yeniliği

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, misafirlerine kahve için sunduğu bitkisel sütlerine yulaf sütünü de kattı. Sıcak ve soğuk tüm kahvelere eklenebilen yulaf sütü; düşük doymuş yağ oranı, zengin lif içeriğiyle inek sütü kullanmayanlar, laktoz alerjisi olanlar, vejetaryen ve veganlar için lezzetli bir alternatif oluyor.

Kahve Dünyası, kahvesini sütlü içmeyi tercih edenler ile vegan ve vejetaryen misafirlerine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Kahve Dünyası mağazalarında sunduğu badem sütü, soya sütü gibi özel sütlerine bu kez yulaf sütünü ekledi. Seçili Kahve Dünyası mağazalarında yer alan yulaf sütü, sıcak ve soğuk tüm kahvelerde kullanılabiliyor.

Tam yulaf tanelerinin su ile özütlenmesiyle elde edilen yulaf sütü, yulaftan gelen şeker haricinde ilave şeker ve tatlandırıcı içermiyor. Kremsi dokusu ve hafif lezzetiyle öne çıkan yulaf sütü, B2, B12 ve D vitaminlerini içeren zengin bir kalsiyum ve lif kaynağı… Laktoz içermediği için laktoz alerjisi olanların da tercih edebileceği yulaf sütü, seçili Kahve Dünyası mağazalarında bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın