Kahve Dünyası’ndan Temmuz’a Özel Konsept Lezzetler

Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, temmuz ayını ayın kahvesi konseptinde Kosta Rika Yöresel Kahve ile karşılıyor. Kahve Dünyası’nın yılda sadece bir kez tadabileceğiniz lezzetleri olarak sunduğu ayın dondurması ve içeceği konsepti kapsamında ise Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma ve Beyaz Çikolatalı Cevizli Milkshake, temmuz boyunca Kahve Dünyası mağazalarında sizi bekliyor.

 

Kahve Dünyası, yıl boyunca her ay sunduğu özel konseptlerle misafirlerine benzersiz tatlar sunuyor. Ayın kahvesi, ayın dondurması ve ayın içeceğiyle herkesi eşsiz lezzetlerin keyfini çıkarmaya davet ediyor. Kahve Dünyası, temmuz ayında ayın kahvesi konsepti kapsamında, adeta yağmur ormanlarının taze havasını hissettiren Kosta Rika Yöresel Kahve’yi misafirlerinin beğenisine sunuyor. Aroma, kıvam ve lezzetin mükemmel birleşimine sahip, yumuşak içimli bu kahve, çiçeksi, baharatlı tadı ve fındığı andıran aromasıyla öne çıkıyor. Kosta Rika Yöresel Kahve Temmuz ayı boyunca Kahve Dünyası ve Kahve Dünyası Algötür mağazalarda demlenerek satışa sunuluyor. Kahve Dünyası bu lezzetin keyfini evinde de sürdürmek isteyenler için Kosta Rika Yöresel Filtre Kahve’yi 200 gr’lık kilitli ambalajlarda satışa sunuluyor.

 

Temmuz sonuna kadar Kahve Dünyası mağazalarında tadabileceğiniz Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma, beyaz çikolata ve cevizin mükemmel uyumuyla damaklarda eşsiz bir lezzet bırakıyor. Kahve Dünyası şeflerinin özel reçetesiyle hazırlanan Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma’da beyaz çikolata ve cevizin yanı sıra Jersey inek sütü, süt kreması bulunuyor. Kahve Dünyası’nın diğer tüm dondurmalarında olduğu gibi hiçbir yapay katkı maddesi ve boya içermiyor. Tam yağlı süt, karamel sos, kırık ceviz ve Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma ile hazırlanan Beyaz Çikolatalı Cevizli Milkshake ise sıcak günlerde lezzet dolu, serin bir içecek alternatifi oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın