Kahve Dünyası’ndan Kalpleri Aşkla Çarpanlar için Özel Hediyeler

Kahve Dünyası, 14 Şubat Sevgililer Günü için aşkla hazırladığı eşsiz lezzetleri özel hediyelere dönüştürüyor.

Kahve Dünyası, Sevgililer Günü’nde aşkını tarif etmek için farklı bir hediye arayanlara kahve ve çikolatayla hazırladığı özel lezzetleri sunuyor. 14 Şubat’a özel kalp şeklindeki pasta hem görüntüsü hem de lezzetiyle lezzet tutkunlarının kalplerini çalıyor. Bademli tart hamurundan kalp şeklinde iki katman içerisine konulan beyaz çikolata dolgusu ve frambuaz soslu krem şanti ile hazırlanan pastanın üstünü pudra şekeri süslüyor.

14 Şubat’a özel çikolatalar, sadece çiftlerin değil herkesin denemek istediği lezzetler arasında yer alıyor. Kırmızı büyük kalp çikolata ve çubukta krispili kalp çikolatanın tadına doyum olmuyor. 200gr’lık paketlerde satışa sunulan mini kalp çikolata ve Türk Kahvesi de tıpkı kalbi aşkla çarpan çiftler gibi birbirine çok yakışıyor.

Sevgiler Günü’ne özel kutular, arzu edilen spesiyal çikolatalarla ya da Lavi ile doldurarak özel bir hediyeye dönüştürülebiliyor. kahvedunyasi.com’dan 13 Şubat saat 22.00’ye kadar verilen siparişler, 14 Şubat’ta teslim ediliyor. Aynı gün teslimat seçeneği ise sadece İstanbul içi teslimatlarda geçerli oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın