IZAKA Restaurant & Bar-Lounge eşsiz boğaz manzarası ve lezzetleriyle yeniden sizlerle!

Şehrin en iyi teras restoranlarından biri olan IZAKA Restaurant & Bar-Lounge, en üst düzey hijyen önlemlerini alarak yeniden misafirlerini ağırlıyor. Haliç yarımadasından Boğaz’a uzanan nefes kesen deniz manzarası, açık terası ve seçkin lezzetleriyle özlenen boğaz keyfini doyasıya yaşamak isteyenleri bekliyor.

İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında yer alan konumuyla Türkiye’nin en iyi teras restoranlarından biri olan IZAKA Restaurant & Bar-Lounge, özlenen lezzetleriyle yeniden misafirleriyle buluşuyor. Tüm kurallara uygun olarak üst düzey hijyen önlemlerinin alındığı restoranın, açık alanda 2 metre mesafeyle konumlandırılmış masalarında, lezzet ve manzaranın buluştuğu eşsiz bir deneyime davetlisiniz. Sürdürülebilir hijyen partnerliğini, uluslararası marka olan Diversey ile yürürterek tüm hijyen standartlarını sağlayan Izaka Restaurant’ta gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle keyif ve lezzet dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Türk ve dünya mutfaklarından en seçkin lezzetler

Siz de sevdiklerinizle Türk ve dünya mutfağındn çok özel lezzetlerle keyifli bir ambiyans arıyorsanız şimdiden CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında yer alan IZAKA Restaurant & Bar-Lounge’taki yerinizi ayırtın!

Sosyal Medya'da Paylaşın