İsmet Saz’dan Street Food dünyasına yeni bir soluk: Bronco

Şef İsmet Saz’ın, Street Food dünyasına yeni bir soluk getirdiği restoranı Bronco, misafirlerine köklerinden ilham almış sokak lezzetlerini deneyimleme fırsatı sunuyor.

Sokak lezzetlerinde alışılmışın ötesinde ürün ve servis sunma konusunda iddialı olan Bronco, misafirlerin restorana girdikleri andan itibaren gerek kaynaklarını koruma projesini destekler nitelikte geri dönüşüme verdikleri önem, gerekse de mutfak/servis ekibinin kıyafetlerinin aynı olmasının bir standarda oturtulması bakımından bu iddialarını doğrular nitelikte markasını konumlandırıyor.

Bronco dünya klasiklerini yeniden yorumluyor

Bronco, mekândaki Diner vari konseptiyle, dünya klasiklerini yeniden yorumluyor. Yüksek kalitedeki ürünleri en hızlı şekilde sunan Bronco, bilgiyi ve deneyimi en iyi şekilde kullanmayı hedefliyor.

Bronco çeşitten çok lezzete odaklanıyor

Bronco; ekmeğindeki tereyağ kokusu, ağızda dağılan tadı, köftenin pişme derecesi, etin yoğun lezzeti, minimal içeriği ve juicy görüntüsüyle gurme burger dünyasına iddialı bir giriş yapıyor. Menünün sadeliği ise çeşitten çok lezzete odaklanıldığının kanıtı. Konsept olarak da insanı kendine çeken Bronco, gelenlere Amerika’daymış hissi adeta yaşatıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın