iCombiClassic: İşini bilenler için yeni buharlı kombi

RATIONAL’in yeni buharlı kombisi iCombi Classic’in tanımı: sağlam, güçlü ve verimli. Yüksek pişirme kalitesi olan ve uygun fiyatlı bir buharlı kombi isteyen işinin uzmanları, bu ürün tam da size göre.

Tekrar tekrar aynı sonuçları alabilmek için 100 farklı pişirme programı oluşturabilme imkanı; dışı çıtır, içi yumuşak ve sulu lezzetler için nem alma performansında en yüksek değerler ve sıcak havanın daha iyi dağıtımı için daha fazla fan yerleşimi iCombi Classic’in öne çıkan özellikleri. Ayrıca otomatik temizleme ve opsiyonel kireç giderme özellikleri de var. Ek olarak yeni model çevre dostu ve temizleme tabletleri fosfatsız. RATIONAL’ın dijital çözümü ConnectedCooking’e hızlı ve kolay entegre olabilmesi için LAN veya WLAN arayüzleri opsiyonel olarak mevcut.

RATIONAL Türkiye Satış Direktörü Okan Öztürk “Performansı sayesinde iCombi Classic anında profesyonel mutfakların vazgeçilmez yardımcısı haline gelecek” diyor. Sonuç olarak kolay kullanımlı ayar düğmesi, renkli ekranı ve kullanıcı arayüzündeki sezgisel semboller de kolay ve hatasız kullanımı garanti ediyor. Farklı pişirme programlarının basit şekilde programlanabilmesi bunu destekliyor. Arzu edilen sonuçlara ulaşmak için iCombi Classic’de ölçme ve kontrol sistemi olarak ClimaPlus var. Saniyede 105 litreye varan nem alma kapasitesi, güçlü buhar jeneratörü, 10 adımlı nem ayarı, 3 adede varan fan yerleşimi ve optimum pişirme kabini geometrisiyle; yüksek miktarlı yüklemeler için hassas bir pişirme kabini iklimi oluşturur ve her rafta eşit sonuçlar sağlar.

Öztürk, iCombiClassic’in bu performans sonuçlarının sürdürülebilir olduğunu şu sözlerle vurguluyor: “Bir önceki model CombiMaster Plus’a kıyasla %10 daha az enerji ve su tüketimi ile iCombi Classic yeşil dostu bir mutfak yardımcısı.”

iCombi Classic’in RATIONAL’in tamamen yeni jenerasyon ürünlerinden biri olması, geliştirilmiş ağ bağlantısı özelliğini de beraberinde getiriyor. Opsiyonel LAN veya WLAN arayüzü, RATIONAL’in dijital çözümü ConnectedCooking’e entegre olmasına olanak sağlamakta; farklı pişirme programlarının bir merkezden oluşturulması ve hijyen dökümantasyonu gibi. iCombi Classic, restaurantlar için 6-1/1 veya catering işletmeleri için 20-2/1 gibi çeşitli boyutlarda yetkili bayilerden temin edilebilir. MORE Turu 2020’nin bir parçası olarak, RATIONAL buharlı kombi ürünlerinin performansını rational-online.com adresinden kayıt olunabilen web seminerleriyle gösterime sunacak. Tarih ve lokasyonları web sitesinde bulabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın