GQ Bar Bodrum, Yalıkavak Marina’da ilk kez açıldı

Akdeniz kıyısında yer alan yeni, lüks bir destinasyon bar olan GQ Bar Bodrum, ilk kez Yalıkavak Marina’da kapılarını misafirlerine açtı. Türk Rivierası Bodrum’da yer alan bar, dünyanın erkek yaşam stilinde önde gelen medya markası olan GQ’nun fiziksel bir uzantısı. GQ Bar Bodrum, eşsiz bir mutfak ve bar deneyimini fark yaratan ambiyansında sunarken, 360 derecelik benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Yeni inşa edilen 650 metrekarelik bağımsız bir konumda yer alan GQ Bar Bodrum, dünyanın en iyi süper yat marinası olarak kabul edilen, Yalıkavak Marina’da konumlanıyor. Yalıkavak Marina’nın sahiline bakan özel bir alanda bulunan bar, açık mutfaktan ve gün batımını yakından izleyebileceğiniz terastan oluşuyor. 17.00 – 01.00 saatleri arası açık olacak GQ Bar Bodrum, dünyanın en lüks destinasyonlarından birinde konumlanarak, moda, stil ve benzersiz bir gastronomi deneyimini bir araya getiriyor.

Condé Nast Genel Müdürü ve Global marka lisanslama yetkilisi Markus Grindel, GQ Bar Bodrum açılışıyla ilgili olarak şu yorumda bulundu, “GQ değerleriyle mükemmel uyum sağlayan bir konumda misafirperverlik kriterini belirleyen ikinci küresel GQ Bar destinasyonumuzda, sofistike, zevkli ve markayı her zaman bir adım ileri taşıyan bir dokunuşla artık Bodrum’dayız. Ortağımızla birlikte, marinanın lüks amiral gemisi mağazaları ve butikleri arasındaki barın, hem seçkin misafir ve gezginler, hem de Bodrum’un daimi sakinlerine benzersiz bir deneyim yaşatması için çalıştık.” dedi.

GQ Bar Bodrum, bar atıştırmalıklarının yanı sıra, İtalya’dan Asya’ya kadar etkileri harmanlayan küresel füzyon lezzetleri içeren alakart bir menü sunuyor. Menüde GQ Bar Burger, yaban turbu safran soslu yengeç kroketleri, sıcak ahtapot salatası ve yerel tedarikçilerden temin edilen organik ürünlerden elde edilen haşlanmış ıstakoz kuyruğu gibi özel yemekler yer alıyor. Condé Nast’ın dünya çapındaki restoranlarında olduğu gibi, duvarlarında GQ arşivlerinden ikonik görüntülere sahip olan GQ Bar Bodrum, sanat, stil ve spor yoluyla kültürel hikayeleri anlatıyor ve GQ Türkiye’nin ülke çapında çektiği son fotoğraf çekimlerini içeriyor.

GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Ali Tufan Koç, açılışla ilgili olarak, “GQ Türkiye olarak, çok katmanlı içerik ve farklı hikaye anlatımıyla varlığımızı genişletmeye odaklanarak modern bir medya markasının ne anlama geldiğini yeniden belirliyoruz. GQ Bar Bodrum, yaratıcı bir şekilde şık bir menü ile güzel bir ortamda, ziyaretçilere enfes bir gastronomik ve sosyal deneyim sunan GQ dünyasından bir yansıma. Misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.” yorumunda bulundu.

Sosyal Medya'da Paylaşın