Four Seasons Hotel Chicago, şef Jonathon Sawyer ile Adorn Bar & Restaurant’ı açıyor!

Four Seasons Hotel Chicago, James Beard ödüllü şef Jonathon Sawyer ile birlikte yeni Adorn Bar & Restaurant konseptini duyurdu.

İlk Şikago restoranı Adorn’u açmak için memleketine dönen ödüllü şef Jonathon Sawyer, 1 Ekim 2020’de ikonik otelin büyük renovasyonundan sonra kapılarını açacak. Konukların ve yerel halkın ilham verici yiyecek, içecek, sanat ve müzik ile kültürel dalışın tadını çıkarabilecekleri bir yer olan Adorn, yerel malzemelerin star olduğu uluslararası mutfak yaratıcılığını ve Şikago’ya eşsiz canlılığını veren şeyin tadını çıkaran Ortabatı perspektifini misafirlerine sunacak. Şef Sawyer, “Amerikan mutfağı inanılmaz derecede çeşitli ve amacım kültürel köklerimizi onurlandırırken aynı zamanda yeni ve yenilikçi yönler keşfetmek” diyor. “Yeni Amerikan mutfağına dair yorumum, klasik ve tanıdık olanı alıp, akşam yemeğini şaşırtacak ve memnun edecek beklenmedik malzemeler ve sunumlarla süslüyor.”

Four Seasons Hotel Chicago Genel Müdürü Stephen Wancha , “Adorn ve Jonathon Sawyer ile ortaklığımız, yeni bir çağ başlatırken ve beş yıldızlı otelimizi canlı bir kültür, stil ve enerji merkezi olarak yeniden hayal ederken önemli bir rol oynayacak ,” diyor. “Şef Sawyer, Şikago’ya kişilik ve dünya çapında bir bakış açısı getiriyor ve misafirleri ve yerel halkı tekrar tekrar çeken unutulmaz deneyimler yaratmak için onunla işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz.”

Sawyer’ın eve yakın malzeme felsefesini vurgulayan menü, Amerika’nın Ortabatı ödülüne dayanan, küresel olarak ilham alan bir mutfak sunacak. Yemekler, Şef Sawyer’ın İtalya ve Fransa’da yaşama ve Japonya’ya ve diğer çok zengin yerlere seyahat etme gibi engin deneyimlerinden yararlanacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın