Fomilk, Turizm ve Gastronomi sektörünün önde gelen isimleriyle FSUMMIT’de buluştu

Fomilk, Turizm ve Gastronomi sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getiren ‘‘2. Uluslararası Turizm Gastronomisi, Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’te Fomilkbar ile bitkisel bazlı ürünlerini tanıttı.

Bu yıl, 22-23 Şubat 2022 tarihlerinde Antalya Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleşen FSUMMIT zirvesinde Fomilk, Fomilkbar ile yerini aldı. Gerçek yemişlerden yapılan, yapay aroma, renklendirici ve koruyucu içermeyen bitkisel sütleri, lezzetli bitkisel peynirleri ve ezmeleriyle sağlıklı ve lezzetli beslenmek isteyenler için bitkisel bazlı tariflerin sunulduğu Fomilkbar’ı 1000 kişi ziyaret etti. Özenle hazırlanan smoothie’lerden, kahveye, bitkisel bazlı cheddar ve mozarella peynirlerinden yapılan atıştırmalıklara uzanan ikramlarla, keyifli tadım anları yaşanırken, alışılagelmiş tatları, geleceğin lezzetlerine dönüştüren Fomilkbar’da waffleden gronolaya kadar atıştırmalık seçenekleri de katılımcıların gözdesi oldu.

“Ağırlama Sektörünün Geleceği” konseptiyle gerçekleştiren FSUMMIT, onlarca markanın yer aldığı stant alanlarıyla sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirdi.

Fomilk Gıda A.Ş Genel Müdürü Cem Telvi, FSUMMIT Zirvesi ile ilgili yaptığı açıklamada, “2. Uluslararası Turizm Gastronomisi, Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT oldukça önemsediğimiz etkinliklerden biri. Dünyada turizm sektöründe söz sahibi profesyonellerden tutun, büyük catering şirketlerine, şeflere ve yazarlara kadar uzanan geniş bir kitleye ev sahipliği yapan önemli bir gastronomik zirve demek daha doğru. Biz de Fomilk olarak, bu önemli zirvede, sürdürülebilir bir geleceğe hizmet eden bitkisel bazlı içecek ve yiyeceklerimizle yeni lezzet arayışında olanlara ürünlerimizi deneyimleme fırsatı sunduk.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medya'da Paylaşın