Elite World İstanbul’da yöresel yemek şöleni

Elite World İstanbul, The Brasserie Restaurant’ında 31 Mart tarihine kadar gerçekleşecek yöresel yemek günlerinde Anadolu mutfağının geleneksel yemekleri özel bir sunum ile misafirlere sunuluyor.

Elite World İstanbul farklı etkinlikleri ile konuklarını mutlu etmeye devam ediyor. Elite World İstanbul’da 14-31 Mart tarihleri arasında yöresel yemek günleri düzenleniyor. The Brasserie Restaurant’ta düzenlenen organizasyonda, Elite World İstanbul Taksim Hotel’in misafirleri Anadolu mutfağının keyifli ve farklı lezzetlerini deneyimliyor.

Bu özel menüde Antalya yöresine ait ala ve Gaziantep bölgesinin ünlü lebeniye çorbaları dikkat çekerken, konuklar çi börek, borani ve içli köfte gibi ara sıcakları ile de Eskişehir, Isparta ve Şanlıurfa mutfağının lezzetlerini tadıyor.

Bu özel lezzet şöleninin ana yemekleri arasında ise tantuni, alinazik, büryan kebabı, tavuklu tirit ıslama ve zade kebabı bulunuyor. Elite World İstanbul bu özel yemek ziyafeti Kilis’in haytalya tatlısı ve Ordu’nun kabak muhallebisi ile son buluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın