Dünya markası Accor Hotels kendi sertifikasyon sistemini oluşturuyor!

Fransa merkezli otel zinciri Accor Otel Grubu, gözetim, belgelendirme şirketi Bureau Veritas ile işbirliği yaparak otelcilik ve yeme-içme sektörünün dönüşünü destekleyen yeni sertifikalandırma sistemi çıkarıyor.

Yeni hijyen standartlarına dayanan bu sistemle ilgili açıklamalarda bulunan Accor Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Frank Gervais şunları söyledi: “Accor’un DNA’sında ve yaptığımız işin kalbinde tüm misafirlerimizi karşılamak, korumak ve layıkıyla ilgilenmek yer almaktadır. Bugün, çalışanlarımıza, misafirlerimize ve partnerlerimize mümkün olan en iyi karşılamayı sunacağımızın güvenini vermek her zamankinden daha fazla gereklidir. Misafirperverlikte Avrupa lideri olarak, en yüksek standartlara uyarak ihtiyaçları temin etmek, sağlık ve güvenlik önlemlerini alarak desteklemek bizim görevimizdir. Bureau Veritas ile bu güce öncülük etmekten ve tüm paydaşlarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

“Tüm sektöre fayda sağlayacaktır”

Bureau Veritas Afrika & Fransa CEO’su Jacques Pommeraud ise iş birliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “Yaklaşık 200 yıldır, Bureau Veritas’ın misyonu bir güven dünyası şekillendirmek oldu. Bu etiketle bugün sağlık ve güvenlik açısından toplumumuzun güncel beklentilerini karşılama yeteneğine sahibiz. Ayrıca bu tanımla, otelcilik ve restoran endüstrisinin güvenle yeniden açılmasına katkıda bulunacağız. Accor ile ilk başta Fransa’da ve daha sonra tüm Avrupa ülkelerinde çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu yaklaşım sektördeki her şirkette Bureau Veritas tarafından sertifikalandırılma talebi oluşturabileceği için tüm sektöre fayda sağlayacaktır”.

Sosyal Medya'da Paylaşın