Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum ile 2024 Yazına Bir İmza

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; misafirlerine kendini hafif ve özel hissettiren tatil deneyimi ile 2024 sezonuna başlangıç yapıyor.

 

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; misafirlerinin tatil deneyimine yeni bir soluk getiriyor.

 

Dünya lezzetlerine açılan mutfağı, kişiye sevdikleriyle birlikte ortak kullanacağı plaj ve iskele deneyimiyle Caresse Bodrum, dünyaca ünlü restoranları, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans ve tekne kiralama opsiyonları ve eşsiz spa deneyimi gibi sunduğu hizmetlerin yanı sıra, Caresse Art Projesini bu yıl global hale getiriyor.

2023yaz sezonuna ’Artistic Integrity’’ mottosu ile şekillenen Caresse Art projesi, Multi disipliner sanat anlayışını yansıtırken bir podyuma dönüşen ve sanatı yaşamın her noktasında görünür kılan proje, yenilikçi atölyelerin, sanatçı performanslarının, vizyoner turların ve söyleşilerin gerçekleşeceği proje haziran ayından itibaren sanatseverlerle buluşacak.

Barbarossa Bodrum ve La Zucca Pizza Bar

Dünyaca ünlü markalarla işbirliği yapan ve misafirlerinin keyifli lezzet deneyimini önceden tahmin eden Buddha-Bar Beach Bodrum, sınırlarını aşıp Asya’ya uzanan lezzetleriyle de konuklarına bir lezzet kültürünü aktarıyor.

Yunanistan’ın Paros adasının ikonik restoranı Barbarossa Bodrum, şefin özel yorumu ile hazırlanan taze ve yerel deniz mahsulleri, birbirinden lezzetli mezeleri ve gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsüyle konuklarını ağırlıyor.

La Zucca Pizza Bar Bodrum, kaliteli ve taze malzemelerle harmanlanan İtalyan lezzetlerini misafirlerine özel bir deneyim şeklinde sunuyor. Kaliteli Fırın pizzaları, taze makarna ve salata çeşitlerinden oluşan özel menüsü ile La Zucca Pizza Bar Bodrum, gurme restoranlarından biri olmaya devam ediyor.


Seçili lüks alışveriş deneyimini konuklarıyla buluşturuyor

Moda dünyasının önde gelen markası Vakko; Vakkorama ve Vakko Mare ile alışılmışın dışındaki mağazacılık deneyimini bu sezonda da sürdürmeye devam ediyor. Daima taze ve ister sıcak akışkan ister soğuk çikolata seçeneklerini Vakko L’Atelier de Fransız pastacılığını yeni bir lezzetle yorumluyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın