bp Türkiye, 100. Wild Bean Cafe Açılışını İstanbul Ataşehir’de Gerçekleştirdi

bp Türkiye, 100. Wild Bean Cafe Açılışını İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirdi. bp Türkiye, Akaryakıt Dışı Gelirler iş kolunda bp Express ve Wild Bean Cafe (WBC) konseptli istasyonlarının sayısını günden güne artırırken, emin adımlarla büyümeye ve istihdam yaratmaya devam ediyor. bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’nın onur konuğu olduğu davet, İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi.

bp Türkiye’nin Akaryakıt Dışı Gelirler İş Kolu Büyümeye Devam Ediyor
Akaryakıt Dışı Gelirler iş kolunda bp Express ve Wild Bean Cafe (WBC) konseptli istasyonlarının sayısını günden güne arttıran bp Türkiye, büyümeye ve istihdam yaratmaya devam ediyor. bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’nın onur konuğu olarak katılım sağladığı etkinlik ile 100.WBC açılışı İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi. Etkinlikte bp Türkiye Perakende Akaryakıt Operasyon Direktörü Ersin Akmanoğlu, bp Türkiye Franchise Kanalı ve Akaryakıt Dışı Gelirler Müdürü Arda Uncu, operasyon yöneticileri ve çalışanlar yer aldı.

bp istasyonlarını gelecek hedefleri çerçevesinde dönüştürürken; yenilenen stratejisi doğrultusunda marketiyle, akaryakıtıyla entegre bir yapı içerisinde, odak noktasında misafirlerine en iyi hizmeti sunma amacı bulunuyor. bp Türkiye, Akaryakıt Dışı Gelirler iş kolunda bp Express ve Wild Bean Cafe (WBC) konseptli istasyonlarının sayısını arttırarak büyümeye devam ediyor.

bp Express marketleri içerisindeki WBC’ler ziyaretçilerine taze demlenmiş çaydan, sıcak simit, börek, kek ve soğuk sandviçlere ek olarak döner, kavurma kaşar, bazlama kaşar, Ayvalık tostu gibi ürünlere gün boyu hizmet veriyor. WBC’lerde ayrıca dünyaca ünlü Wild Bean Coffee güvencesi ile yüzde 100 Arabica kahve çekirdeklerden üretilen çeşitli kahve lezzetleri de bulunuyor.

bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’yı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden bp Türkiye Franchise Kanalı ve Akaryakıt Dışı Gelirler Müdürü Arda Uncu, konuşmasında şu sözlere yer verdi:
“Yenilenen stratejimiz kapsamında, istasyonlarımızda misafirlerimize kusursuz hizmet sunma önceliği ile operasyonlarımızı yönetiyoruz. Bu bakış açısı ile bp Türkiye olarak ülke çapında mevcut 770 istasyonumuzda müşterilerimize üstün hijyen standartlarına sahip, samimi, konforlu, günümüz dünyasının farklı ihtiyaçlarına yanıt veren deneyim alanları sunduğumuz için mutluyuz. Her zaman korumaya özen gösterdiğimiz yüksek hijyen standartlarımız dahilinde, temassız açılan market ve tuvalet kapılarımız ile ziyaretçilerimizin fiziki ortama olabildiğince az dokunarak tüm ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlıyoruz. bp Express marketlerimizde ve WBC’lerde ülkemizin önde gelen markalarıyla iş birliği içerisinde yeniliklere imza atıyoruz. bp Express ve WBC konseptli istasyonlarımızla, bayilerimizin desteği ile bugün 27 ile ulaşmış durumdayız. WBC açılışlarında 2022 yıl sonuna kadar 30 ilde 125’ün üzerinde istasyona ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın