BigChefs sunar: “Gururla Bizden”

Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerine kendine has yorumunu katan BigChefs, 2020 İlkbahar-Yaz menüsünü Türk perakende sektörünün renkli dünyası ile birleştirerek “Gururla Bizden” temasıyla misafirlerine sunuyor. BigChefs’in yepyeni lezzetlerinin de yer aldığı Gururla Bizden, ülkemizin önde gelen 23 markasına ait ürünleri sergileyen tasarımıyla fark yaratıyor.

Türkiye’nin önde gelen markalarının kıyafetten aksesuara farklı ürünlerini sergileyen ve misafirlere online alışveriş olanağı sunan Gururla Bizden, bu özelliğiyle sektörde bir ilke imza atıyor. Gururla Bizden menüsü, adeta bir moda dergisini andıran tasarımıyla dikkat çekiyor.

Bir beraberlik ve dayanışma projesi niteliğindeki Gururla Bizden özgün tasarımı ve içeriğiyle, Türkiye’nin gözde markalarını BigChefs’ler aracılığıyla dünyaya ulaştırıyor.

Türk mutfağının köklü mirasını modern dokunuşlarla yeniden yorumlayan BigChefs, hem lezzetleri, hem de müşteri deneyimi tarafındaki farklılığını şimdi sıradışı bir menüyle misafirlerine sunuyor. Türk perakende sektörünün renkli evrenini 2020 İlkbahar-Yaz menüsüne taşıyarak “Gururla Bizden”i yaratan marka, bu yenilikçi çalışmada ülkemizin gururu olan 23 farklı marka ile işbirliği yapıyor.

Kıyafetten aksesuara birbirinden özgün ürünlerini Gururla Bizden ile sergileme olanağı bulan 23 marka, BigChefs’in 10’u yurt dışında yer alan ve her yıl 7 milyon misafir ağırlayan 64 şubesiyle ürünlerini tüm dünyayla paylaşma fırsatı yakalıyor.

Çizgi dışı tasarımı ve içeriğiyle bir ilke imza atan Gururla Bizden’e, Altınbaş, Atelier Rebul, Avva, Bee Goddess, B&G Store, Damat Tween, Derimod, İpekyol, Join Us, Kiğılı, Koton, LC Waikiki, Machka, Mavi, Mudo, Nanu, Roman, Selamlique, Sevan Bıçakçı, Silk and Cashmere, Twigy, Twist markalarının yanı sıra, tarihçi ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç kitabıyla destek veriyor.

Lezzetin perakende ile bütünleşen ruhu

Adeta bir moda dergisi niteliğindeki Gururla Bizden’in tasarımında, BigChefs’in yepyeni lezzetlerinin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen 23 markasının ürünleri kullanıldı. Menünün görsel tasarımı için, profesyonel modellerle fotoğraf çekimleri gerçekleştirilirken, modeller markaların üretimi olan giyim, ayakkabı ve aksesuarları sergileyerek poz verdi.

QR kodlar ile alışveriş özgürlüğü

Farklı sektörlerden onlarca markanın bir araya gelerek özel bir albüm oluşturduğu Gururla Bizden, kullandığı teknolojiyle de fark yaratıyor. Misafirlerine BigChefs sofralarının keyifli ortamından alışveriş özgürlüğü sunan menünün görsellerinde yer alan QR kodlar sayesinde misafirler, cep telefonlarıyla beğendikleri markanın online kanalına doğrudan yönelerek diledikleri ürünü satın alabiliyor.

Yeni menüde Spotify sürprizi! Gururla Bizden’in teknolojiyle bütünleşen diğer bir özelliği ise, Spotify uygulamasına erişim sağlaması. Çalışma kapsamında, profesyonel müzik direktörünün seçkileriyle menüye özel şarkılar hazırlandı. Tüm dünyadan misafirler, Gururla Bizden menüsünde yer alan fotoğraf karelerinin her birine özel seçilen müziklere, QR kodlar sayesinde erişebiliyor.

Birlikte büyümeye ilham veren çalışma

Gururla Bizden’le ilgili olarak BigChefs Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Cizreli de düşüncelerini dile getirdi. “Yaratıcılığı ve yepyeni konseptiyle ülkemiz için bir ilk olan projemizi hayata geçirmekten çok büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz” diyen Cizreli, “Çalışmamızın yarattığı Türkiye sinerjisi bizim için olduğu kadar, birlikte çalıştığımız markalar için de çok kıymetli. Türkiye’nin çok farklı sektörlerinden bir araya gelerek katma değer yaratmaya ve birlikte büyümeye odaklandık. Güçlerimizi birleştirerek gerçekleştirdiğimiz Gururla Bizden’in farklı sektörlere de ilham olmasını diliyoruz” dedi.

Türk imzasını dünyanın farklı noktalarına taşımanın haklı gururunu yaşayan BigChefs, bu hissi paylaşmak adına herkesi lezzete ve yeni menüyü deneyimlemeye davet ediyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın