Bayou Villas’da Gastronomi ve Sanat İç İçe Yaşandı

Bayou Villas’da düzenlenen ‘Bayou Escape’ etkinliği, katılımcılara sanat ve gastronominin iç içe yaşandığı benzersiz bir deneyim sundu.

Bayou Villas, 16 – 18 Şubat tarihleri arasında düzenlenen, sanat ve gastronominin iç içe deneyimlendiği Bayou Escape etkinliği ile davetlilerine unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. Katılımcılar, şehrin yorucu hayatından uzaklaştıkları üç gün boyunca üst düzey konfor ve lüksün birleştiği Bayou Villas’da benzersiz bir tatil deneyimi yaşadılar. Etkinliğin ilk gününde Tirmis Restaurant’ın özel lezzetleri eşliğinde gerçekleşen tanışma yemeğinin ardından Bayou Villas’ın özgün ve şık odalarında konaklayan davetliler, etkinliğin ikinci gününde yeme ve içme uzmanı Oğul Türkkan eşliğindeki ‘Pernod Ricard Daveti’nde birlikte keyifli anları paylaştılar. İkinci günün akşamında ise Executive Şef Özkan Şen ve ekibi tarafından hazırlanan özel menü eşliğinde lezzet dolu anlar yaşadılar.

250 sanat eseri ve birbirinden leziz yemekler

Bayou Villas Koleksiyonu’nda yer alan 25 sanatçıya ait 250 sanat eseri ile davetliler sanatla dolu bir hafta sonunun keyfini çıkardılar. Bayou Escape etkinliği boyunca davetliler taze, doğal ve yerel malzemeleri ustalıkla yorumlayan şeflerin birbirinden özel lezzetlerini sunduğu Tirmis, Weik A’la Carte Restoran, Kuyu Restoran, Zestful Bazaar ve Secret Grill’in büyüleyici ortamlarında kusursuz bir lezzet şöleni yaşadılar.

Sosyal Medya'da Paylaşın