Ataşehir’in The Muhtar’ıyla keyif çok yakınınızda!

Ataşehir’in “The Muhtar”ında hem açık havanın hem lezzetli ziyafet sofralarının keyfini sürmeye hazır olun.

Sevdiklerinizle sohbeti, eğlencesi, lezzeti bol sofralarda buluşmaya, “sağlığa” kadeh kaldırmaya, müziğin enerjisiyle keyiflenmeye Ataşehir’in Muhtar’ında buluşmalar kaldığı yerden devam ediyor.

Aylarca evlerimizde kalmak zorunda olduğumuz zor bir süreçten sonra The Muhtar’ın açık havası, lezzetli mezeleri ve yemeklerinden sonra Serhat Gönüllü’nün perküsyon şovu ve DJ Cenk Kurnaz’ın eğlencesi size ilaç gibi gelecek. Sosyal mesafe kurallarının rahatlıkla uygulanabildiği geniş alanları, konforlu oturma alanları sayesinde hem ruhunuz hem damaklarınız şenlenirken hem de kulaklarınızın pası silinecek.

Muhtar’dan ziyafet var

Yeni normale göre tekrar dizayn edilen dekorasyonu ve açık alanıyla olduğu kadar mutfağıyla da hazırlıklarını eksiksiz yerine getirmiş olan The Muhtar mutfak ekibinin başında ödüllü Executive Chef Devran Karaalp yer alıyor. Özlediğiniz ambiyansı lezzetleriyle bir ziyafete dönüştürecek olan The Muhtar’ın menüsüyle sosyal hayata bir adım daha yaklaştığınızı anlayacaksınız. Kavrulmuş ceviz ve mavi haşhaş ile köz biber muhammara, trüflü mantar ve sumak ile humus, buğday patlakları ve nar tanesi ile tahinli köz patlıcan, patates kadayıf ve baklava yufkasına sarılı pırasalı börek, tereyağında ciğer sote ve özel spesiyalleri denemeyi ihmal etmeyin.

Profesyonel sağlık ve hijyen ekipleri tarafından yönetilen tedbirler sayesinde özlediğiniz hayatı size tekrar sunan The Muhtar, Ülker Spor Arena’nın hemen yanı başında yer alan merkezi konumuyla da size büyük rahatlık sağlayacak.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın