Aroma Dubai Gulfood’da Sektörle Buluştu

Aroma, gıda sektörünün dünya çapındaki en önemli fuarlarından biri olan Dubai Gulfood 2024 Uluslararası Gıda Fuarı’nda sektörle bir araya geldi. Fuarda, Aroma’nın özellikle karton ambalaj suyu, limonatası ve karadutlu içeceği yoğun ilgi gördü.

Türkiye’de meyve suyu ve içecek sektörünün köklü ve öncü markası Aroma, dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri Dubai Gulfood 2024’e katıldı. 200’e yakın ülkeden 5 bin 500’ün üzerinde katılımcı firmanın bulunduğu Dubai Gulfood 2024’te Aroma, mevcut iş ortaklarıyla bir araya gelmesinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen Mauritus, Mali, Moritanya, Trinidad Tobago, Sri Lanka, Singapur, Çin, Japonya, Hong Kong, Vietnam ve Thailand’dan firmalar ile de görüşmeler sağladı.

19-23 Şubat tarihlerinde gerçekleşen fuarda 400’e yakın firmayla bir araya gelen Aroma’nın ürünleri büyük ilgi gördü. Özellikle Türkiye’nin karton ambalajdaki ilk suyu, “Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu” fuarın öne çıkan ürünlerinden biri oldu. Meyve suyu ve diğer içeceklerin üretiminde 55 yıldır yenilikleriyle sektöre yön veren Aroma’nın lezzetli ve yenilikçi ürün portföyü ilgi topladı.

Karadutlu içecek fuarın yıldızlarından oldu

Yenilikçi bakış açısı ve inovatif ürünleriyle içecek sektörüne yeni bir soluk getiren Aroma’nın geniş ürün yelpazesine eklediği son ürün karadutlu içecek de Dubai’de hem ziyaretçilerle hem de sektörün aktörleri ile buluştu. Bağışıklık sisteminin dostu, vitamin ve mineral bakımından zengin, antioksidan karadut meyvesini bölgesel bir lezzet olmaktan çıkararak tüm tüketicilerin beğenisine sunan karadutlu içecek de fuarın yıldızlarından oldu.

Sosyal Medya'da Paylaşın