Antalya’da ünlü turizm grubuna ait o otel icradan satışa çıkarıldı!

Burhan Silahtaroğlu tarafından kurulan Silkar Turizm’e ait Antalya Manavgat’taki Lykia World Links Golf Antalya kompleksi icradan satışa çıkarıldı.

Kompleksin bünyesinde 1200 yataklı Lykia World otel ile 18 delikli Links Golf Antalya bulunuyor.

Manavgat 2. İcra Dairesi’nin ilanına göre kamu arazisi üzerinde tahsisli olarak inşa edilen Lykia World Otel kompleksi toplam 55 yıllık tahsis süresine sahip. 1998’de başlayan tahsis süresi 33 yıl sonra sona erecek.

17 Ağustos’ta Lykia World Links Golf Antalya Kompleksi için 360 milyon lira bedel biçildi. Otelin satış ihalesi 17 Ağustos saat 10.20’de Manavgat Adliye Sarayı C Kapısı Tarafında Kurulu Satış Salonu’nda gerçekleştirilecek. 1. ihalede otele alıcı çıkmaması durumunda 11 Eylül’de ikinci ihale yapılacak.

3 bankaya ipotekli

Satışa çıkarılan söz konusu taşınmazlar üzerinde; Akbank T.A.Ş. lehine 1., 2., 4. ve 6 derecelerde serbest dereceden istifade etme hakkı ile ipotekler mevcut. Bankpozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. lehine 3. derecede serbest dereceden istifade etme hakkı ile ipotek mevcut. Lyka Turizm Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. lehine 5. derecede serbest dereceden istifade etme hakkı ile ipotek mevcut.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın