Alfa’nın Yıldızları: İstanbul Avrupa Alfa Usta Buluşması

Tüm Türkiye’yi kapsayan A’dan Z’ye Pastacılık Usta Buluşmaları’nın 2020 yılındaki ilkini ‘Alfa’nın Yıldızları A’dan Z’ye Pastacılık’ adı altında, İstanbul Avrupa’da 10 Mart tarihinde Titanic Business Golden Horn’da gerçekleştirildi.

Ustalar için hem içerik olarak dolu hem görsel şölen tadında geçen etkinliğin sunuculuğunu ustalar tarafından çok sevilen ünlü sunucu/oyuncu Kadir Çöpdemir üstlendi. Alfa’nın Yıldızları konseptiyle pastacılığa dair A’dan Z’ye bir çok konu başlığı altında orijinal tarifler, sunum örnekleri, sosyal medyanın günümüzdeki önemi ve gücü, Youtube kanalı Alfa Pastacılık TV başta olmak üzere birçok konuya değinildi.

Seminere katılan ustalar, aynı zamanda grup şirketi Alfa’nın İtalya fabrikasında üretilen, Hulala Bitkisel Sıvı Şanti ürünlerini daha yakından tanıyıp inceleme şansı buldu. Sunumların sonunda Hulala ile Pasta Sıvama yarışması da yapıldı.

Sunum içeriklerinin yanında, sunum salonunda yapılan çalışmalar, Alfa Pastacılık Yağları ve Hulala Bitkisel Sıvı Şanti ürünleri ile hazırlanan ikramlıklar da katılımcıların beğenisini topladı. Tüm tariflerin ve farklı ikramlıkların bulunduğu sunum büfesi büyük ilgi gördü.

Alfa’nın Yıldızları A’dan Z’ye Pastacılık seminerleri her seferinde yenilenerek farklı şehirlerde düzenlenmeye devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın