Alfa Pastacılık yağları gururla sunar: Alfa Bake & Food Studio

Alfa Pastacılık yağları markası uzun yıllardır üstün kaliteli ürünlerinin başarısının yanı sıra sektöre verdiği hizmetler ile de pastacılık ve endüstriyel müşterilerinin yanındaki marka olmaya devam ediyor. Gerek sosyal medya aracılığı ile, gerek bizzat ustanın yanında bulunduğu demo çalışmaları ile bugüne kadar birçok ustanın sorusuna cevap veren markamız bugünlerde yepyeni bir oluşumun heyecanı içinde. 

Nedir bu yeni oluşum? 

İzmir’deki fabrikamızda; Alfa Bake & Food Studio adı altındaki profesyonel uygulama mutfağımız ‘Pişir & Yarat & Tat’ olgusuyla birçok hizmeti beraberinde getirecek… Sektörden ustalarımızı ağırlayacağımız, birlikte yeni tatların keşfine çıkacağımız, canlı sohbetler yapacağımız, etkinliklere ev sahipliği yapacağımız bu muhteşem mekan bizim için profesyonel bir mutfağın çok ötesinde bir yaşam alanı olma özelliğini koruyacak. Tüm bunların yanısıra, endüstriyel yeni ürün denemelerimizi ve endüstriyel müşterilerimizin üretimlerinde onlara rehberlik edecek birçok aplikasyon çalışmamızı kendileriyle birebir paylaşacağımız, sürdürülebilirlik gibi sektörün nabzını tutan, yeni mevzuatlar ile ilgili öne çıkan konularda konuklar ağırlayıp sohbetler yapacağımız bir buluşma noktası olacak. 

Youtube kanalımız Alfa Pastacılık TV aracılığı ile Türkiye’de pastacılık ustalarına yönelik ilk profesyonel kanal açan markamızın bundan sonraki çekimleri de yine Bake & Food Studio’da olacak. Ustalardan gelecek tüm soruları da burada kendi ustalarımız aracılığı ile yanıtlayacağız. 

Alfa markamız pastacılık kanalına verdiği hizmetlerin yanısıra Food Service kanalına yönelik çalışmaları da yeni platformda gerçekleştirecek. Youtube kanalımızda food service’e yönelik tarif ve sorulara daha çok yanıt verecek olan markamız bu kanalda yapacağı yeniliklere de ışık tutmuş olacak. Özellikle atıksız mutfak ve sürdürülebilirlik konusunda hem farkındalık yaratmak adına hem de işletmelerde geri dönüşümü maksimize etmek adına yaptığımız tüm çalışmaları buradan aktarıyor olacağız. 

Felda Iffco olarak, her zaman yeni ve dinamik yaklaşımlarla ve iddialı projelerle, iş ortaklarımızın yanında olmaya bu yılda da devam edeceğiz. Alfa Bake & Food Studio’da hem yeni ürünlerin yaratılması için etkili fikirler yaratmak hem de müşterilerimize rehberlik ederek bu yıl da adımızdan söz ettireceğiz. Bu anlamda “Pişir, Yarat, Tat” olgusunu “Birlikte Yaratmak” için müşterilerimizle bir araya geliyor olacağız. 

Sosyal Medya'da Paylaşın