Alancha’dan pandemi dönemine özel, her geceye tek bir rezervasyon uygulaması!

Maçka Armani Residence’da yer alan Alancha Restaurant, kalabalık ortamlarda tanımadığı kişilerle bir arada yemek yeme eğlenmek konusunda çekincesi olanlar için cazip olabilecek bir yöntem sunuyor.

Davet ve organizasyonlar konusunda İstanbul’un önde gelen şirketi A46 ile beraber organize ettikleri yöntem ile Alancha’da bir gecede ikinci bir rezervasyon alınmayacak.
Alancha, normal kapasitesinin yarısının da altında bir sınır getiriyor. Normalde 100 kişinin üzerinde rezervasyon alabilen işletme, 45 kişiden fazla rezervasyon kabul etmiyor bu dönemde. Rezervasyon terasta dahi olsa rakam yükselmeyecek. Ancak minimum harcama garantisi ile Alancha’yı iki kişi için de kapatabilirsiniz.

Alancha’da yeni dönem

Her rezervasyon öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek olan mekân, bu rezervasyon yöntemi ile salgının işletme içerisinde yayılmasına önemli ölçüde bir çözüm getirmiş oluyor. Nihayetinde sistemden sadece birbirini tanıyan ve yemek öncesi ve sonrasında birbirinden haberdar olan kapalı gruplar yararlanabilecek.
Restoranlarda yeni dönem 1 Haziran tarihinde başlamış olsa da, Alancha açılış için fazla acele etmeyip gerekli tüm tedbirlerin alınmasını temin etmek, A46 da uygulamaya koyacakları bu yeni rezervasyon sisteminin işleyişini organize etmek için 20 Haziran’a kadar çalışmalarını tamamlayacak.

A46’nın Alancha’daki ilk kapalı grup rezervasyonunu kimin adına yapacağı ve kimlerin bu yöneteme ilgi duyacağını merakla bekleniyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın