Al Sharq Sevgililer Günü’nde farkını konuşturuyor

Kozyatağı Hilton Otelinin içinde yer alan Al SharQ, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel menüsü, eğlence dolu programı ve sürprizleriyle misafirlerine romantik bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Bir meze cenneti olan Beyrut mutfağının birbirinden lezzetli mezelerinin süsleyeceği masanızda unutulmaz tatlar deneyimlerken, Al SharQ’ın fark yaratan ambiyansı ve özgün eğlence konseptiyle de romantizmi doruklarda yaşayacaksınız.

Mekanın marka danışmanlığını yapan Serhan Sokulgan’ın bu geceye özel olarak hazırladığı, ruhunuzu saracak playlist’leriyle başlayacak olan akşam yemeğiniz Matbazel Coco ve şov ekibiyle renklenmeye devam edecek.

Al SharQ’ın Sevgililer Günü için hazırladığı özel menünün başlangıcı Aşk reçelli biber borani, Sevgi sarması, Pancarlı humus, Babaganush, Nar fıstık aşkı, Lavanta aromalı kaymak, Balkabağı dövmesi, Deniz ve toprak aşkı ve Safranlı fava’dan oluşuyor.

Altın tozlu aşk tatlısı

Aynı zamanda bu lezzetli menü altın tozuyla süslenerek servise hazır hale getirilen ‘Espresso aşkı’ ile tatlı bir son buluyor.

Birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde iyi müzik dinleyip aşk dolu bir gece yaşamak isteyen çiftlere Al SharQ unutamayacakları bir eğlence vaad ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın