Address Hotel Istanbul’un Executive Şefi Ender Doğan Oldu

Dubai merkezli Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zinciri Address Hotels + Resorts’un Türkiye yatırımı Address Istanbul, mutfağını gastronomi dünyasının başarılı ismi Executive Şef Ender Doğan’a teslim etti.

Kariyer yolculuğuna genç yaşlarda başlayan Şef Ender Doğan, 2021 yılında Executive Sous Chef olarak Address Istanbul’da başladığı ve kısa süre sonra Head Chef olarak devam eden kariyerini, mutfağın masterı olarak tanımlanan Executive Chef unvanıyla sürdürecek. Address Istanbul’un Executive Chef’liğine terfi eden Ender Doğan, mutfakla 14 yaşında tanıştı. Aralarında Sunset Grill & Bar ve Ceylan Intercontinental’ın da yer aldığı kariyer yolculuğuna 18 yıl Mövenpick otellerinde devam etti. Ender, son olarak 2021 yılında Address Istanbul’da başlayan profesyonel şeflik serüveninde Executive Chef olarak atandı.

“Dünya mutfaklarını misafirlerimizle buluşturmaya hazırlanıyoruz”

Address Istanbul Executive Chef’i Ender Doğan: “Çok erken yaşta başlayan mutfak kariyerime 2021 yılında dahil olduğum Address Istanbul’un Executive Chef’i olarak devam ettiğim için çok mutluyum. Ben ve profesyonel ekibim yeni sezonda da misafirlerimizden beğeni dolu geri dönüşler almayı hedefliyoruz. Bu motivasyonla hem imza lezzetlerimize yenlerini ekliyor hem de tematik menülerimizle dünya mutfaklarını Address Istanbul misafirleriyle buluşturmaya hazırlanıyoruz.” diyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın