Yaza Özel Lezzet Dolu Deneyimler Four Seasons Hotel Bosphorus’ta!

İstanbul Boğazı’nın nefes kesici manzarasına eşlik eden Four Seasons Hotel Bosphorus, yaz aylarını zengin yeme içme alanları, müzik ve eğlenceli programlarla karşılıyor. Otel buluşma noktası terasında yer alan restoranlarında yaratıcı lezzetleri ve renkli programları ile misafirlerine farklı deneyimler yaşatıyor. Boğaz’ın mavi sularına karşı yüzme keyfi sunan açık havuz ise şehirden uzaklaşmadan serinlemeye imkan sağlıyor.  

Boğaz’ın kıyısında OCAKBAŞI

Yaz mevsiminde terastaki yerini alan, misafirlerine ocakbaşı lezzetlerini Boğaz’ın mavilikleri eşliğinde farklı bir deneyimle sunan mekân geleneksel kebap, et seçenekleri ve meze çeşitleriyle dikkat çekiyor.

Şehir İçinde Yaz Keyfi Four Seasons Hotel Bosphorus Açık Havuzunda 

Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın maviliklerine karşı yüzme keyfi sunan açık havuzundaki eşsiz atmosferiyle ve lezzet dolu menüleriyle misafirlerine yazın keyfini yaşatıyor. Şehirden uzaklaşmadan, resort deneyimi sunan hizmetleriyle, ferah terasında konumlanan restoranlarında zengin yeme-içme seçenekleriyle otel, misafirlerine unutulmaz bir yaz vadediyor.

Otelin terasında konumlanan açık havuz, sabah 08:00’den, akşam 19:00’a kadar hizmet vererek misafirlerine ferah bir alanda rahatlatıcı bir güneşlenme ve havuz deneyimi yaşatıyor. Boğaz’ın eşsiz mavisine karşı konumlanan havuz, gün boyu serinlemek isteyenler için ideal bir atmosfer yaratırken “The Club” misafirlerine gün boyu serin içecekler ve leziz atıştırmalıkları sunuyor.

Boğaz’ın seçkin deniz ürünleri ile lezzet noktası AQUA

Boğaz’ın kıyısındaki etkileyici manzarası eşliğinde balık ve deniz ürünlerini yaratıcılıkla sunan şık restoranı AQUA, benzersiz menüsü ile deniz ürünlerinde iddiasını ortaya koymaya devam ediyor. Michelin Rehberinin tavsiye edilenler listesinde yer alan AQUA’nın özenli servisi eşliğinde, Executive Chef Görkem Özkan ve ekibi tarafından her daim taze ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan menüde; havyar, ahtapot, karides, istiridye, ıstakoz gibi deniz ürünleri, bu mutfağın tutkunlarına iştah kabartan bir deneyim sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın